Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bo właśnie o to chodziło. Kupić, doprowadzić do upadłości, a potem zrobić coś po swojemu. A praca? Ludzie? Pan prezydent Lublina ma zapewne wiele miejsc pracy do zaproponowania. A zapomniałabym, jeszcze jest mnóstwo wspaniałych szkolen organizowanych przez UP za pieniądze z UE np. obsługa komputera. Do tego jeszcze spotkania z super doradcami zawodowymi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurcze! Wiele lat temu ucząć się tzw "ekonomii kapitalizmu" dowiedziałem się o " wrogich przejeciach " - kupuje sie firmę żeby potem jak zlikwidować i zapewnić rynek swoim towarom . Myślałem ,ze to bajki a tu proszę - w samym Lublinie : Cukrownia out, Drożdżownia out, Protektor też a teraz Tytonie ! Kto następny ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładny przekręt, mam nadzieje że zainteresowanym stronom wystarczy sił by sprawe nagłośnic oraz ewentualnie doprowadzić winnego celowego zrujnowania firmy do odpowiedzialności, nie wazne czy to ministerstwo skarbu zezwalajace na sprzedaz panstwowego przedsiębiorstwa czy to francuski cwaniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przechowalnie studentów + emeryten party robi sie z tego lublina. tylko urzedy, szkoły, markety i call-center bedą w tym miescie za pare lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ursus, cukrownia, a teraz może tytoń. Niedługo niebedzie kompletnie co wozic z tego lotniska w Lublinie... to sprzątną i lotnisko i tak ma byc kontenerowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak upadnie lzt to straci pracę około 400 pracownikow i około 4000 plantatorow tytoniu; I KTO TU WYSZEDŁ NA TEJ PRYWATYZACJI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja juz 3 miesiace czekam na pieniadze za tyton i nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...