Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Platforma mówi, jak chce walczyć z drożyzną

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 3 stycznia 2022 r. o 19:54 Powrót do artykułu
...rozdawnictwo+ w głównej mierze finansowane jest z łupienia przedsiębiorców. Nie o take Polske walczyliśmy !!! Podwyżki inflacja Stanowiska - wam już dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodź opowiem Ci bajeczkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... miesięczna  pensja P0sła + dieta to 15 332 zł. za średnio 3,5 dnia pracy w miesiącu.... I nie ...cie mi, że P0słowie pracują także, poza sejmem, ..ja tam pracują. Klepia co im żymianie rozkażą... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! To znaczy, że Tusk znalazł te guziki do wciskania...kitu :):):) Ale ja doskonale pamiętam, jak ten bezzębny starzec obiecywał, że jak wygra wybory, to zrobi wszystko, "żeby ludziom Platformy żyło się lepiej". I to była jedyna obietnica wyborcza, której dotrzymał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem wściekłość wielbicieli bezzębnego tetryka, bo bez niego ich życie wymagałoby wysiłku intelektu i pracowitości. Ale prawdy nie da się wymazać. Znajdziecie w internecie o guzikach do wciskania niskich cen i o lepszym życiu dla członków PO. To jest prawda, której się tak bardzo boicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy zaproponują dopłaty do majtek, podpasek i papieru do tyłka? Platforma nie wie że nie ma nic za darmo? Socjalizm już był. Widzę że nie minął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to portal budowlany, że promujecie pustaki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej kobiet na drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę, że prawdziwym motywem tego happeningu jest to, że dewelo-targowica obawia się, że rosnące K0szty utrzymania mieszkań uniemożliwią ich Panom dewelo-buraczK0m dalsze łapanie jeleni na "inwestycje" w apartamĘty w dewelo-gettach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda mi to na przedszkole a nawet na teatrzyk przedszkolny z czarodziejem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za hipokryzja. Prezydent Żuk z PO właśnie szykuje się do wydania milinów złotych na w zasadzie nikomu niepotrzebny stadion żużlowy, a ci plotą farmazony o jakiś ustawach, które i tak trafią do kosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...