Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Platforma Obywatelska gotowa do wyborów. Będzie zmiana na liście Koalicji Europejskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2019 r. o 13:04 Powrót do artykułu
o Tak Joanna od Jarka G znana szczególnie z działalności na rzecz Lublina :PPPP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muchę to ja najwyżej mogę wysłać do burdelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę głosował na Panią Muchę. Myślę, że będzie dobrym reprezentantem naszego regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kompromitujcie się już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę głosował na Panią Muchę. Myślę, że będzie dobrym reprezentantem naszego regionu.
 tylko nie pucz, kiedy odjedzie! (do brukseli)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co Muchę chcesz gdzieś wysyłać do domu uciech, trzeba postępowo zrobić z niej niewolnicę. Według tradycji przybyszów, których przyjmowanie tak wspiera. Myślę że w tej roli byłaby  spoko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest Patologia Obywatelska. Siedlisko dla POstkomunistycznych złodziei, krętaczy i oszustów, którzy teraz mienią się obrońcami demokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a, zapomnieli o haśle przewodnim: Żeby żyło nam sie lepiej w PE, ...j z tą PL wschodnią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już złodzieje raz byli u władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę głosował na Panią Muchę. Myślę, że będzie dobrym reprezentantem naszego regionu.
 Rzeczywiście przykład do naśladowania. Mucha - baba, która zostawiła własne dzieci. Brak instynktu macierzyńskiego. Liczą się tylko pieniążki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muchę to ja najwyżej mogę wysłać do burdelu
 Po takim przebiegu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak panie Hetman chłopy pytaja sie gdzie jest nasza lista i wiesz pan co ? mówię że nie ma w tym roku , tak, stary peeselowiec ze mnie i tak mówię nie głosujemy w maju bo naszej listy nie ma , jest pańska jakaś prywata a naszej listy nie ma , wstydzisz sie pan koniczynki zielonej, wstydzisz, lubelskie to jest zielona wyspa jak to mówił Podkański i co siedzi w pisie , a teraz, ty zaorałes lubelski psl i nia ma wieś na kogo głosować, nie ma , bo na pewno nie na pis !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samorządowcy powinni mieć zakaz przynależności partyjnej i nie mam tutaj na myśli tylko PO, ale również tego co się dzieje w Świdniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj przynajmniej Pani Mucha nie ma wątpliwości kto wybrał kandydatów nie to co z finałem Pucharu Polski w piłkę nozna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mam wybierać pomiędzy Muchą a Hetmanem to stanowczo wolę Hetmana przynajmniej ma ludzkie odruchy, rodzinę i pokazuje że nie kasa jest najważniejsza. Moje stanowcze NIE! DLA MUCHY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani muszce już dziękujemy mamy dość, teraz Pani z broszką vel sidło tu Pani muszka vel muszla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to że PO zażarcie krytykowało 500+ po czym jak się ci kłamcy zorientowali że program daje PISowi poparcie to sami zaczęli krzyczeć że dadzą 500+ i jeszcze inne 1000+ . Tak się w swoim zakłamaniu zapędzili aż im piana z pyska cieknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpaprańce won.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodzimierz Karpiński pewnie będzie startował z hasłem: "ch.. z tą Polską wschodnią" :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Koalicja ! PiS dewastuje Polskę i kompromituje nas na arenie międzynarodowej, jak można było przegrać 27:1 w sprawie poparcia polskiego kandydata na przewodniczącego Rady Europy. Przecież, za takie coś powinni odpowiadać jak za zdradę stanu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...