Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem prywatnym pożyczkodawcą, który udziela pożyczek firmom i osobom prywatnym przy oprocentowaniu 2%, bez wpadek, bez BullShits skontaktuj się z nami, podając poniższe dane E-mail: wildloanoffer1@yahoo.com WhatsApp: +44 7404 930343 Facebook: web.facebook.com/mr.morrisloans/ strona internetowa: wildloanoffer.blogspot.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mącik, wzięlibyście się lepiej za to, co wyprawia pato-deweloperka i ich ratuszowy fan-klub w śródmieściu (np. kloce-"dominanty" od czapy, rzezanie drzew na historycznych ulicach), zamiast uprawiania działań pozorowanych. Ale wiem, że się nie weźmiecie, bo szybko stracilibyście wygodną fuchę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS. W mojej ocenie zasługujecie na tytuł Konserwator Dewelorozwoju, i zapytam retorycznie: czy czujecie się z tym dobrze, Mącik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...