Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

Utworzony przez =====, 2 stycznia 2013 r. o 20:02
Szanowna Pani, Serdecznie dziękujemy za zamówienie pakietu podstawowego usługi Plikostrada. W dniu 29.12.2012 o godzinie 19:53:00 przy użyciu komputera o adresie fizycznym IP 83.7.85.93, zawarła Pani umowę o świadczenie usługi Plikostrada w pakiecie podstawowym, obejmującym dwunastomiesięczny dostęp do serwerów sieci Usenet z łącznym limitem transferu danych wynoszącym 122 GB. Fakt, iż nie odstąpiła Pani od umowy w terminie pierwszych 14 dni od jej zawarcia, świadczy o tym, iż nasza usługa musiała spełnić Pani oczekiwania. Zapewniamy, iż dołożymy najwyższych starań aby zamówiona usługa była świadczona bez zakłóceń przez cały okres obowiązywania umowy. Przypominamy, iż w zamian za udostępnioną usługę, zobowiązała się Pani do uiszczenia jednorazowej opłaty abonamentowej w wysokości 96 złotych. Prosimy o uregulowanie należności na poczcie lub poprzez przelew bankowy, w terminie do dnia 30.04.2013, podając następujące dane odbiorcy: Nazwa odbiorcy: Smart Tech Connect Ltd , P.O. Box 450676, Dubaj, ZEA Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: 22 1750 1312 6860 1000 0000 3581 Tytuł płatności: abonament – renkow70@vp.pl Kwota: 96 PLN W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail pomoc@plikostrada.pl Życzymy udanego korzystania z udostępnionej usługi. Z pozdrowieniami, Zespół Plikostrada.pl
bubu napisał:
Czy tobie też takie coś przyszło? No ja dostałem dzisiaj jakiś mail z informacją że wiszę 96zł to zapytanie na jakiej podstawie i chcę kopię umowy. Wiecie teraz żeby cokolwiek ściągnąć czy wejść trzeba się rejestrować a z taka umową się pierwszy raz spotkałem, o w ogóle jest prawnie wiążące? Legalne? Olać ich całkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO dokładnie ta sam treść, jak pisałem ostatni wszędzie trzeb się zarejestrować by cokolwiek zobaczyć czy pobrać i tu było podobnie z tym że chciałem jakiś film obejrzeć na spam czy coś w ty stylu, nie pamiętam czy podałem prawdziwe dane niemniej jednak maila dostałem i jedni piszą żeby ich zlać inni się obawiają. Taka umowa jest w ogóle legalna ? Poza tym nic nie ściągnałem i nawet nie mogłem się zalogować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że to powinniśmy olać.Ja jednak tak zrobię,niech się wypchają.Nic mi nie zrobią bo nigdzie nie wchodziłam i nie znam czegos takiego jak PLIKOSTRADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olejcie ich.tez mi wysyłaja,ze mam płacic te 96zł.żadnego podpisu ,na zadnej umowie nie składałam więc niech się wypchają.Przecież każdy może sie posłuzyc twoim mailem a dane i tak podałam fałszywe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do mnie też przyszło dzisiaj do zapłaty 96zł i nie wiem co mam dalej robić.Zapłacicie im? a co dalej jak minie to 12 miesięcy,to znowu przyjdzie do zapłaty 96zł za kolejne 12 miesięcy?czy da się z tej plikostardy zrezygnować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej ja się zarejestrowałam 2 stycznia 2013 nawet nie wiem jak to sie stało chyba podałam prawdziwe dane (oczywiście nic nie ściągłam) zapomniałam o tym całkowicie i dzisiaj czyli 24 kwietnia 2013 dostałam maila że mam zapłacić to nieszczęsne 96zł. Obawiam się że jak bede ich ignorować to zaczną wysyłać listy pocztą z potwierdzeniem odbioru ijeżeli ktoś z rodziny potwierdzi odbiór to będą mieć pewność że to prawidlowy adres i że faktycznie sprawa znajdzie się w sądzie. Nie wiem napiać do nich że chcę odstąpić od "umowy" czy w ogóle nic nie odpisywać. Miał ktoś podobną sytuację. Głupia sytuacjai głupia ja że nie czytałam regulaminu ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
helka napisał:
Hej ja się zarejestrowałam 2 stycznia 2013 nawet nie wiem jak to sie stało chyba podałam prawdziwe dane (oczywiście nic nie ściągłam) zapomniałam o tym całkowicie i dzisiaj czyli 24 kwietnia 2013 dostałam maila że mam zapłacić to nieszczęsne 96zł. Obawiam się że jak bede ich ignorować to zaczną wysyłać listy pocztą z potwierdzeniem odbioru ijeżeli ktoś z rodziny potwierdzi odbiór to będą mieć pewność że to prawidlowy adres i że faktycznie sprawa znajdzie się w sądzie. Nie wiem napiać do nich że chcę odstąpić od "umowy" czy w ogóle nic nie odpisywać. Miał ktoś podobną sytuację. Głupia sytuacjai głupia ja że nie czytałam regulaminu ;/
Ja także dostałam dziś maila, że mam zapłacić 96 zł. W ogóle nie pamiętam bym się tam logowała, ściągała cokolwiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam termin zapłaty do 1 maja i nie wiem co mam robić,płacić?czy dać sobie z nimi spokój? miał ktoś podobną sytuację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asia napisał:
ja mam termin zapłaty do 1 maja i nie wiem co mam robić,płacić?czy dać sobie z nimi spokój? miał ktoś podobną sytuację?
Niczego nie płać to oszuści!!! Myślą,że ktoś sie przestraszy.b ęda Ci wysyłać faktury do zapłaty ale ignoruj,nie płac .Maja takie metody jak Pobieraczek,więc nic Ci nie zrobią.tylko strasza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chciałam także pobrać jakiś plik którego nigdzie indziej nie było i tylko weszłam na ich stronę - bez rejestracji, bo przeczytałam o tych ich kosmicznych opłatach i wyszłam ze strony. dziś dostała maila z wiadomością o opłacie którą mam uiścić za abonament... po prostu śmieszni są!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co zapłacisz im?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andzej0711 napisał:
ja chciałam także pobrać jakiś plik którego nigdzie indziej nie było i tylko weszłam na ich stronę - bez rejestracji, bo przeczytałam o tych ich kosmicznych opłatach i wyszłam ze strony. dziś dostała maila z wiadomością o opłacie którą mam uiścić za abonament... po prostu śmieszni są!
Możliwe że i w mojej sytuacji tak było. Też mam termin do 1 maja. NIECH SIĘ BUJAJĄ NIC NIE ZAPŁACĘ A JUŻ NA PEWNO NIE DO EMIRATÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytaj art 84 kc
===== napisał:
Witam wszystkich! Ostatnio znalazłem serwis plikostrada.pl. Chciałem akurat pobrać plik, którego nie mogłem znaleźć nigdzie indziej. Postanowiłem założyć konto. Zakładając konto podałem fałszywe dane (tj. powpisywałem w imieniu, nazwisku, adresie przypadkowe znaki) jedyną prawdziwą rzeczą, którą podałem to e-mail. Chwilę później wpisując w google "plikostrada" znalazłem wiele artykułów, że serwis opiera się na tej samej zasadzie co pobieraczek.pl. Od razu wysłałem maila z prośbą o anulowanie umowy pod adres pomoc@plikostrada.pl (klikając zakładkę kontakt otwiera się pusta strona, ten adres znalazłem dopiero w zakładce "wsparcie"). Jednak boję się, że nie otrzymam odpowiedzi (jak już czytałem w innych przypadkach). Mam pytanie: Czy będę musiał tym oszustom płacić tak dużą kwotę? Przypominam, że podałem fałszywe dane, jedynie mój e-mail był prawdziwy. Wiem, że jestem kretynem nabierając się na coś takiego, ale proszę jedynie o sensowne odpowiedzi i o nie krytykowanie. Z góry wszystkim uprzejmie dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dostałam fakturę pro-forma z kwota do zapłaty. Zapomniałam wypowiedzieć w ciągu 14 dni. Jak myślicie zapłacić czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejo Byłem u Rzecznika praw... i tam dowiedziałem się iż tak kolokwialnie to taki serwis może ci "skoczyć " gdyż nie ma ani uprawnień ani możliwości legalnie zdobyć twoich prawdziwych danych. jeżeli jednak je jakoś zdobędzie to możesz go podać do sądu imają pozamiatane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś przeczytał regulamin to byś nie musiał się dowiadywać w internecie. Dzieciaki nauczcie się czytać! Pamiętajcie, że nie ma nic za darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja im napisałam tak ROZWIĄZANIE UMOWY Oświadczam, że korzystam z uprawnień z uchylenia się od skutków prawnych na podstawie Art.88 kc paragraf 1 mówiący "uchylenie od skutków prawnych oświadczenia woli, które zostało złożone innej osobie pod wpływem błędu" Adres IP 87.204.89.32 z którego podobno została zawarta umowa o świadczenie usługi Plikostrada w pakiecie podstawowym, obejmującym dwunastomiesięczny dostęp do serwerów sieci Usenet z łącznym limitem transferu danych wynoszącym 122 GB nie należy do mnie więc umowa zawarta z tego adresu jest nieważna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a `woleta` odpisali Ci ? i na jaki adres do nich napisalas ? ja mam podobna sytuacje, szukalam jakiegos filmu, nie przeczytalam regulaminu i wyslali mi niedawno, ze mam zaplacic 96 zl( minelo jakies 4miesiace) do wtorku niby, czego nie zamierzam zrobic, gdyz nie udalo mi sie sciagnac ani tez nie korzystalam w ciagu 4miesiecy z ich uslug, poza tym jak mam wyslac skoro podalam falszywe dane - nawet w przekazie informuja, ze mamy wpisac email, a nie imie i nazwisko .... wiec dziwne, oni strasza, z kazdym emailem bardziej, bo wiedza jak wplynac na ludzi ^^ czy ktos wczesniej niz w pod koniec ubieglego roku zakladal tam konto ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam termin zapłaty teraz do 1 maja i dalej zastanawiam się co mam zrobić...wszyscy doradzają żeby im nie płacić,ale ja się boję że później mogę ponieść jeszcze większe konsekwencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, mam podobny problem jak inni. Gdzieś w styczniu nie wiem po co zarejestrowałem się na tym portalu. Podałem fałszywe dane tylko email. Wszedłem nie było tego czego szukałem wyszedłem i zapomniałem o tym. Dzisiaj dostaje emaila że do 4 maja mam zapłacic 96 zł. Nie wypowiedziałem umowy gdyż zapomniałem o tym. Co teraz? Wiem, że moich danych nie mają ale w mailu podali mój adres IP. Trochę się boję więc proszę o odpowiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 101

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...