Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płoną samochody w Lublinie. Trzy pożary w ciągu kilkunastu godzin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 stycznia 2020 r. o 11:42 Powrót do artykułu
chyba GAZ PROPAN BUTAN W KLIMIE zamiast czynnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To śmierdzi podpaleniami...?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hybryda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak same z siebie się zajarały ? Przecież mamy zimę. Czemu nie podają przyczyn palenia się samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie smierdzi podpaleniami ale wyłudzaniem odszkodowań. Łatwiej podpalić niż sprzedać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ostatnich doniesieniach związanych z występowaniem szczurów w niektórych częściach miasta można się było tego spodziewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie tam małe mafijne ostrzeżenie i przypomnienie kto rządzi w lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażacy gasili Maserati przez 50 minut??? Co oni tam tak długo robili? Podlewali benzyną? Ja w 50 minut zrobię karczek z grila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się palą hybrydy a właściwie układy zasilania baterii. To nie jest dopracowana technologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się palą hybrydy a właściwie układy zasilania baterii. To nie jest dopracowana technologia.
 Widziałem ten pożar Toyoty Auris, bo akurat jechałem tamtędy około godziny 10:40. Nie sądzę, aby ta Toyota Auris była hybrydowa - bo podobną planowałem kupić 6 lat temu - to jest ten sam model, ale na pewno to nie hybryda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechodziłem przez skrzyżowanie Al. Tysiąclecia i Unii Lubelskiej i widziałem ten palący się samochodów - były jeszcze ze dwa wybuchy w strefie silnika i rozbłyskiem płomienia pomiędzy ulicą a spodem samochodu . Nie było jeszcze straży pożarnej, tylko radiowóz straży miejskiej która zablokowała przejazd od ul. Podzamcze. Ok. 10:43 od Al. Unii Lubelskiej wjechał na skrzyżowanie w kierunku targu samochód strażacki OSP Osiny (rej. LPU). Strażacy popatrzyli i pojechali dalej. Ja rozumiem że to strażacy ochotnicy, pewnie nie mieli środków gaśniczych, ale mogli przecież podjechać i pomóc w blokadzie ulicy i przygotowaniu do właściwej akcji. Ale nic - pojechali sobie dalej. Niezrozumiałe to dla mnie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie to super te nowe jak wszystko zreszta teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej spalić niż żeby wyszło na jaw ile km cofnęli licznik ze szfagrem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maserati to szmelc. Włosi to tylko seicento pandę i Punto umieją zrobić. No i jeszcze pizzę czasami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażacy gasili Maserati przez 50 minut??? Co oni tam tak długo robili? Podlewali benzyną? Ja w 50 minut zrobię karczek z grila.
 O udkach z kurczaka z wolnego wybiegu nie wspomnę :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Takie tam małe mafijne ostrzeżenie i przypomnienie kto rządzi w lublinie..." Niby kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może  do tego samego mechanika  jeździli 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...