Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najlepsze, co tego dnia go spotkało. Miał bowiem zamiar zrównać dźwignię gazu z podłogą, aby w ten sposób zamanifestować radość z życia. Bóg go kocha i innych także - bo ocaleli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że pijany morderca sam zapłaci za swoje "leczenie" i odpowie przed sądem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-+-mam nadzieję że dureń poniesie koszty tej operacji,oraz zapłaci pokaźną karę za zanieczyszczenie środowiska!powinni mu również zatrzymać prawo jazdy,parking to miejsce publiczne,i tam też obowiązują przepisy o ruchu drogowym. A swoją drogą to dlaczego wyszedł z tego cało,jak widać powiedzenie że ,,głupi ma szczęście" tym razem się sprawdziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poślizg wpadł ahahahahahahaha kto to pisał? Na piachu w poślizg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
profesjonalne zdjęcia? gdzie się podziali fotografowie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
profesjonalne zdjęcia? gdzie się podziali fotografowie ?
O tej porze są po robocie, a zawsze znajdzie się ktoś kto przyśle, to po co fotograf?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze idiocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam świadkiem całego zdarzenia i ten artykuł ma w sobie niewiele prawdy. Kierowca nie kręcił żadnych baczkow chciał popełnić samobójstwo powiedział nam o tym jak ratownik wyciągnął go z wody. Zenada..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co miał mówić łatwowierna kobito....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ze żałosne są komentarze osób które nie widziały zdarzenia i jeszcze próbują wmówić mi ze nie mam racji jeździł po całym parkingu wjeżdżał we wszystko co może uszkodzić jego samochód bo chciał się po prostu zabić, na sile wyciagalisny go z wody a on nas odpychal krzycząc ze nie chce żyć. Ale wy wiecie lepiej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja go wyłowiłem. Chcecie znać prawdę ?. Dzwońcie. Macie mój numer. Marcin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam świadkiem całego zdarzenia i ten artykuł ma w sobie niewiele prawdy. Kierowca nie kręcił żadnych baczkow chciał popełnić samobójstwo powiedział nam o tym jak ratownik wyciągnął go z wody. Zenada..
To sobie k*rwa mógł kamieniem noge obciążyć i wejść do Zalewu Zemborzyckiego,a nie samochodem i tak syfiasty zalew zagracać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że to pijane bydlę przeżyło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastyczne wideo... to spod wody ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten czlowiek zrobił? Uratował życie potencjalnemu mordercy. Może następnym razem ochlajmorda przejedzie po pijaku jego rodzinę. Błąd , wielki błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka szkoda,że go uratował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze nikogo nie przejechał... Miał facet szczęście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze nikogo nie przejechał... Miał facet szczęście...
Tak miał szczęście i pewnie...." 67+". Co za "bohaterska" demonstracja" chęci pozbawienia się życia. Może to tylko gra i obrona. Faktycznie- żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem co sie tam stało. Wcale nie wpadł w poślizg, a wjechał tam celowo. Celowo też udeżył dwukrotnie w budynek kasy, cofał i udeżał jeszcze raz. Rozwalił kilka latarni, znaków i ogrodzenie placu zabaw, potem jechał na wprost przez plażę wprost do zalewu. Więc nie piszcie, że wpadł w poślizg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda samochodów dla takich nieodpowiedzialnych ludzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...