Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pod czyim nadzorem dialog społeczny? Henryka Bochniarz w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2017 r. o 22:15 Powrót do artykułu
pani Bochniarz to już emerytka a jeszcze szlaja się po Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dialog to będzie, gdy pracownika nie będzie traktować się jak złodzieja, zło konieczne w firmie , pasożyta lub po prostu śmiecia ! Gdy jego godność i szacunek względem jego i jego pracy będzie ważniejsze niż urojenia psychopatycznego prezesa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emigracja zarobkowa to faktycznie bardzo duży problem, brak jest taniego pracownika, który byłby niewolnikiem we włsnym kraju.  Czy Konfederacja której prezesuje ta Pani nie jest przypadkiem za zniesieniem płacy minimalnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standardowy dla pewnych kręgów życiorys: PZPR (m.in. I sekretarz POP), minister przemysłu i handlu (u J. K. Bieleckiego), kandydat w wyborach prezydenckich (z poparciem Partii Demokratycznej, Młodego Centrum oraz PKPP "Lewiatan") - czyli (tzw.liberalizm) po komunizmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ogłupialnik: przekrętka przewodniczącą dialogu społecznego???Wpierw ją trzeba rozliczyć z a okres ministrowania i zapomnięć o niej.Jest to obrzydliwe,by ona pouczała normalnych ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tA BABINA B. SEKRETARZ pzpr W sgpIs JAK BYŁA U mAZOWIECKIEGO MINISTREM PRZEMYSŁU TO ursus Z lUBLINA NIE DOSTAWAŁ NA WYNAGRODZENIA BO PRZYZNAŁA SIĘ, ŻE ZAPOMNIAŁA. w OSTATNICH LATACH BOENING ZROBIŁ JĄ DYR. NA UE I ZAPOMNIAŁ (????), ŻE POLSCE NALEŻAŁO SIĘ ODSZKODOWANIE ZA UZIEMIENIE DREMALIERÓW. CZYLI KRÓTKA PAMIĘĆ BABINY BRZYDSZEJ OD GWna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieprzaj Potworze w spódnicy. Za parę US dollar Beoning zrobił JĄ SWYM dYR, nA eUROPĘ A tEN BABSZTYL SZYBKO ZAPOMNIAŁ O SETKACH MILIONÓW ODSZKODOWANIA JAKIE MIAŁ bOENING WYPŁACIĆ pOLSCE ZA UZIEMIONE dRYMAJLERY. poROWNAJCIE WYNAGOSZENIE tEGO BABSZTYLA DO MILONÓW us DOLLAR STRACONYCH PRZEZ KRAJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.