Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podatniku, bądź patriotą. Lokalnym. Ratusz organizuję loterię z nagrodami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 marca 2019 r. o 09:15 Powrót do artykułu
Trzeba jakoś spłacać to wszystko, ale lepiej zasilać swoje lokalne gminy i powiaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ustalili kto wygra losowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra akcja ! Ja płacę podatki w Lublinie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 osob ciezko pracuje i placi caly rok podatki zeby pózniej skorumpowany urzednik kupil za to 1 ławke. Nie dziekuje, nie zalezy mi na tym aby moje pieniadze szly na takie akcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorski i jego 16 tys. miesięcznie dziękują płacącym podatki w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupoty opowiadacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatki powinno się płacić tam  gdzie jest siedziba (oddzial) firmy gdzie się pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dw zmierza w kierunku kl- nie można komentowac , ohyda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak można odebrać podatników z innych gmin i powiatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetny pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 osob ciezko pracuje i placi caly rok podatki zeby pózniej skorumpowany urzednik kupil za to 1 ławke. Nie dziekuje, nie zalezy mi na tym aby moje pieniadze szly na takie akcje.
 Kupowanie ławek to akcja MON, lubelski magistrat nie miał tu nic do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...