Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podawał się za pracownika prokuratury. Wyłudził 50 tys. zł od starszych osób

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2019 r. o 13:01 Powrót do artykułu
Prokurator a jakiś nowy wzór togi.Ale ja jestem do tyłu , tyle się zmieniło w tym kraju .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z siedem latek odsiadki dobrze by mu zrobiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak trzeba być naiwnym żeby nabrać sie na takiego wypłocha???za sam wygląd 5 lat bez wyroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę ja nie wiem kto jest taki pusty aby dać się nabrać na pracownika prokuratury takiemu końskiemu zwisowi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja popełniła błąd ujawniając sposób przeprowadzenia akcji metodą na wnuczka. Działaniem tym, podali przestępcom gotowy przepis na oszustwo. Tym sposobem praktycznie każdego dnia, ktoś zostaje „orżnięty” na wnuczka – niemożliwym jest, żeby już tylu obywateli na terenie całego kraju wpadło na ten sam, przebiegły pomysł. Następnym razem (nowej metodzie oszustwa) mówić, jeśli już koniecznie coś trzeba powiedzieć – informować o złapaniu oszustów, nie podając dokładnego planu. PS. Maryśkę już mógł wziąć na siebie, bardziej by mu nie zaszkodziła, bo kara za to mniejsza, ochroniłby dziewczynę jak na prawdziwego rycerza przystało. Przynajmniej miałby go kto odwiedzać w ZK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym sposobem ostrzega się też potencjalne ofiary oszustów. I, jak widać, ciagle jest tych ostrzeżeń za mało, bo tylu obywateli na terenie całego kraju daje się orżnąć na wnuczka, policjanta, prokuratora... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...