Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dla mnie największą głupotą jest fotoradar przy WORD skierowany na nadjeżdżających od ul. Mełgiewskiej. Stoi tuż za wolnym zakrętem, na którym nie da się jechać szybciej niż 50 km/h. Totalna głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jankes napisał:
Dla mnie największą głupotą jest fotoradar przy WORD skierowany na nadjeżdżających od ul. Mełgiewskiej. Stoi tuż za wolnym zakrętem, na którym nie da się jechać szybciej niż 50 km/h. Totalna głupota.
Ja też właśnie kilka razy już o tym pisałem przez ostatnie 2 lata... Po co ten fotoradar,jeżeli na tym zakręcie jechać 40km/h to już max.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OnLbn napisał:
Na przedłużonym odcinku JPII cały czas jest stare ograniczenie do 40 km/h z czasów gdy ta droga kończyła się na Porębie, teraz to absurd. Tam powinno być 70.
Witam. Coś Ci się kolego porypało, bo o ile mi wiadomo, to znak z ograniczeniem stoi na skrzyżowaniu ul. JPII i ul. Tymiankowej, a znak z ograniczeniem kasowany jest przez skrzyżowanie, zatem obowiązuje on tylko na tym skrzyżowaniu. Ale jeśli Ty uważasz, że to obowiązuje na całej długości ul. JPII, to gratuluję. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OnLbn napisał:
Na przedłużonym odcinku JPII cały czas jest stare ograniczenie do 40 km/h z czasów gdy ta droga kończyła się na Porębie, teraz to absurd. Tam powinno być 70.
Witam. Coś Ci się kolego porypało, bo o ile mi wiadomo, to znak z ograniczeniem stoi na skrzyżowaniu ul. JPII i ul. Tymiankowej, a znak z ograniczeniem kasowany jest przez skrzyżowanie, zatem obowiązuje on tylko na tym skrzyżowaniu. Ale jeśli Ty uważasz, że to obowiązuje na całej długości ul. JPII, to gratuluję. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do użytkownika "QWERTY" : sądząc po twojej długiej wypowiedzi którą można by streścić jednym zdaniem "przejście podziemne koło zamku jest dobrym pomysłem" dochodzę do wniosku że jesteś ortodoksalnym wyznawcą jednej z opozycyjnych partii politycznych, która ma dużo gadania i mało z tego wynika, ale nie o to chodzi, nie chodzi też o sól na drogach i spalanie aut stojących na światłach o czym nie omieszkałeś wspomnieć. Temat artykułu tyczy błędów w oznakowaniu a nie propozycji przebudowy miasta i tego należało by się trzymać w komentarzach. W mailu na podany adres zasugerowałem błąd w oznakowaniu wyjazdu z nowego lidla przy koncertowej (zdjęcie tabliczki wskazującej pierwszeństwo na skrzyżowaniu) i podobnych wypowiedzi spodziewałbym się tu an forum zamiast bredzenia jak pod budką z piwem, że malowanie pasów jest tańsze niż zbudowanie kładki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fakt, trochę się rozpisałem , ale samo zwiększenie prędkości też niewiele załatwia:) Sama dyskusja jest bezcelowa bo to i tak nic nie zmieni. A przy obecnych cenach paliw , to naprawde wszystko jedno. A samo podwyższenie na JPII sprawi tyle , że mandaty będą niższe jak kogoś ujmą. Bo nikt tam 70 (o 50 nie wspominając) nie jeździ. Za wyjątkiem zawodowych i geriatrii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
QWERTY napisał:
No fakt, trochę się rozpisałem ... A przy obecnych cenach paliw , to naprawde wszystko jedno.
Zmień dilera lub psychiatrę w zależności z czyich usług częściej korzystasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...