Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A dyrektorzy w marszałkowskim w zdrowiu ci sami od lat, to co ma się zmienić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wojewoda w tamtym roku przed wyborami samorządowymi tak ochoczo i z pompa zapowiadał że za pisu będą podwyżki. I proszę. Dalej ich wybierajcie to na godzinkę u banasia nie będziecie mieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW , czyja to jest gazeta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę, plan ograniczenie liczby łóżek. Oto dobra zmiana idzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejścia pielęgniarek do pacjentów nie zmieni nawet dodatkowe 2000 zł na rękę !!! Jakość opieki nie zwiększy się wraz ze wzrostem ich wynagrodzenia, więc po co przepłacać. Część pielęgniarek zachowuje się w tym szpitalu jakby była tam za karę. Z jednej strony ciężka praca, a zdrugiej bezduszność, brak empatii, współczucia ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze pozwalniajcie w koncu tych emerytów,   ciezko im odejsc i dorabiaja do emerytur.  Kreca sie bez celu i przekladaja papiery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne rządy, kolejne zapowiedzi dobrobytu.... a szpitale padają. Świetnie. Zajebiście....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODOBNIE SYTUACJA WYGLADA W PSK1 TU TEZ PERSONEL JEST TRAKTOWANY JAK SMIECIE JAK OSZOLOMY NA STANOWISKACH SIEDZA STARE BABY TZN ODDZIALOWE Z NACZELNYMI TWORZA KLIKE KTORA ZAMIAST STAC ZA PIELEGNIARKAM KTORE WYKONUJA CZARNA ROBOTE SA PRZECIWKO NIM TWORZA CZARNA LISTE NA KTOREJ UMIESZCZAJA OSOBY KTORE NIE CHCA PRACOWAC NIEPRZESTRZEGAJAC PROCEDUR LUB SA DOBRZE WYKSDZTALCONE SIEDZA TAKIE STARE BABY I DRA GEBE NA PERSONEL ZADNEGO POSZANOWANIA DRUGIEGO CZLOWIEKA TU JES CALY PERSONEL KIEROWNICZY JEST DO WYMIANY ZADNEJ ADAPTACJI DLA MLODYCH PRACOWNIKOW POKONCZYLY LICE MEDYCZNE LICENCIATY W ROK POZNIEJ STUDIA ZA PIENIADZE I MYSLA ZE WSZYSTKIE ROZUMY POZIADALY NIE MAJAC POJECJA JAK WYGLADA WLASCIWA PRACA DYREKTOR SIE CIESZY Z TAKIEJ SYTUACJI BO MU LATWIEJ RZADZIC BO SKLOCONYM PERSONELEM BARDZO LATWO SIE RZADI WYSTARCZY ZE SIE ODEZWIESZ TO CIE STRASZA DYSCYPLINARKA TAKIE MADRE TU NIE MASZ PRAWA GLOSU TU NIE POROZMAWIASZ TU NIE ROZWIAZESZ ZADNEGO PROBLEMU BO TU CIE NIKT NIE SLUCHA TRAKTUJA CIE JAK NIEWOLNIKA PAMIETAJCIE ZE NA STANOWISKACH SIE BYWA PRZENOSZA PIELEGNIARKI Z ODDZIALU NA ODDZIAL BEZ UZASADNIENIA ZWALNIAJA PO 20 LATACH PRACY BEZ MOZLIWOSCI WYTLUMACZENIA STRASZA PISMAMI NA KTORYCH JEST RZEKOMO NAPISAne ze pozostaly personel nie chce z taka osoba pracowac czesto wymuszajac to na personelu pozostalym ktory musi sie zgodzic gdyz boi sie o utrate pracy kolezanki miejcie troche odwagi I NIE ZGADZAJCIE SIUE BO DZIS POPRZECIE PRZECIWKO KOLEZANCE A JUTRO TO SAMO MOZE BYC ROBIONE PRZECIWKO WAM BO ZLA KARMA WRACA OPAMIETAJCIE SIE CO WY ROBICIE Z TAK PIEKNYM ZAWODEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO puki rydzy bezylub z Torunia nie dostanie dofinansowania na szpitale, umierajcie sobie. Wiwat Wolska naszych marzeń !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od dzisiaj niestety musiałam odejść z tego szpitala z powodu mobbingu, jaki stosował mój przełożony, gdy walczyłam o zdrowie i życie pacjentów nie po jego myśli, bo jako jedyny chirurg z zespołu miałam odwagę amputować pacjentom gnijące nogi, które zatruwały organizm, a on niby chciał te martwe tkanki ,,ratować”, chociaż cuda są niemożliwe, a życie ludzkie jest najważniejsze. Niestety ta osoba ma plecy i znajomosci, niszczy każdego, kogo uzna za wroga i wolałam odejść zanim mnie zniszczy. Tylko pacjentów mi szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOKŁADNIE W DEPARTAMENCIE ZDROWIA PRZY URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM W LUBLINIE PRACUJĄ WSZYSTIE TE SAME OSOBY CO BYŁY TJ. PSL I PO.... ZMIENIŁ SIE TYLKO MARSZAŁEK TJ. PIS KTÓRY NIC NIE ROBI.... TRUDNO UMÓWIĆ SIE Z NIM NA WIZYTĘ...LEKCEWAŻY LUDZI... I ONI CHCĄ WYGRAC WYBORY … CIEKAWE CZY PROR. KACZYŃSKI WIE CO TUTAJ SIE DZIEJE ...MYSLE ŻE TRZEBA JEGO TYM ZAINTERESOWAĆ..... JESZCZE PRZED WYBORAMI I NAGŁOŚNIĆ SPRAWĘ ...MOŻE WTEDY PAN MARSZAŁEK WEŻMIE SIE DO ROBOTY A NIE LICZY SŁÓPKI I PROCENTY WYBORCZE.... CZY PACJENCI WIEDZĄ CO OBECNA DYREKCJA SZPITALA Z MARSZAŁKIEM NA CZELE CHCĄ ZROBIĆ ...LIKWIDACJA ŁOŻEK - NAJLEPSZY WYBÓR ...KOCHANI PACJENCI ZAINTERESUJCIE SIĘ TYM TEMATEM I PRZEKAŻCIE DALEJ...TAK CHCĄ ZLIKWIDOWAĆ ŁOŻKA ...TYLKO KIEDY JESTEM W PRACY TO PEŁNE KORYTARZE ŁOŻEK Z PACJENTAMI... PANIE PROF. KACZYŃSKI PROSZĘ ZAITERESOWAĆ SIĘ PANEM MARSZAŁKIEM I JEGO BRAKIEM DZIAŁANIA W TYM WYMIARZE.... JEST PONIEKĄD ORGANEM ZAŁOŻYCIELSKIM DLA SZPITALA PRZY AL. KRAŚNICKIEJ W LUBLINIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę, plan ograniczenie liczby łóżek. Oto dobra zmiana idzie
 A moze ograniczyc ilosc pracujacych emerytów w szpitalu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta... byłem ostatnio na nowoczesnym SOR na Kraśnickiej około godziny 22, zostałem poinformowany, że jedna pacjentka czekała na lekarza od 8 rano do 20 i zrezygnowała, a ja jak chcę mogę czekać ale przyjęcie będzie koło 6-8 rano... SOR y nie istnieją!!! Dramat. Czyja to wina? Tylko proszę bez polityki, czyja to wina, że SOR na Kraśnickiej nie funkcjonuje poprawnie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejścia pielęgniarek do pacjentów nie zmieni nawet dodatkowe 2000 zł na rękę !!! Jakość opieki nie zwiększy się wraz ze wzrostem ich wynagrodzenia, więc po co przepłacać. Część pielęgniarek zachowuje się w tym szpitalu jakby była tam za karę. Z jednej strony ciężka praca, a zdrugiej bezduszność, brak empatii, współczucia ........
 Stosunek pacjentów do pielęgniarek też się nie zmienia, a nawet jest coraz gorszy.  Sam piszesz: ciężka praca, ale równocześnie: PO CO PRZEPŁACAĆ!  Zastanów się na sobą! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę, plan ograniczenie liczby łóżek. Oto dobra zmiana idzie
A moze ograniczyc ilosc pracujacych emerytów w szpitalu?
 A co to twoim mądrym zdaniem da? Zamiast dziękować tym emerytom, że chcą jeszcze wzmocnić obsadę szpitala, ty masz jakieś pretensje. Czy chodzi o to, że jak będzie jeszcze mniej personelu (bo i tak jest znacznie za mało!), to będzie więcej powodów do narzekań? Bo tacy jak ty kochają narzekać, krytkować i czepiać się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta... byłem ostatnio na nowoczesnym SOR na Kraśnickiej około godziny 22, zostałem poinformowany, że jedna pacjentka czekała na lekarza od 8 rano do 20 i zrezygnowała, a ja jak chcę mogę czekać ale przyjęcie będzie koło 6-8 rano... SOR y nie istnieją!!! Dramat. Czyja to wina? Tylko proszę bez polityki, czyja to wina, że SOR na Kraśnickiej nie funkcjonuje poprawnie?!
 Może za mało jest lekarzy, do tego obciążeni są pracą ponad siły?  No ale takiego wniosku to ty, jak się można domyślać, nie oczekujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODOBNIE SYTUACJA WYGLADA W PSK1 TU TEZ PERSONEL JEST TRAKTOWANY JAK SMIECIE  JAK OSZOLOMY NA STANOWISKACH SIEDZA STARE BABY TZN ODDZIALOWE Z NACZELNYMI TWORZA KLIKE KTORA ZAMIAST STAC ZA PIELEGNIARKAM KTORE WYKONUJA CZARNA ROBOTE SA PRZECIWKO NIM TWORZA CZARNA LISTE NA KTOREJ UMIESZCZAJA OSOBY KTORE NIE CHCA PRACOWAC NIEPRZESTRZEGAJAC PROCEDUR LUB SA DOBRZE WYKSDZTALCONE SIEDZA TAKIE STARE BABY I DRA GEBE NA PERSONEL ZADNEGO POSZANOWANIA DRUGIEGO CZLOWIEKA   TU  JES CALY PERSONEL KIEROWNICZY  JEST DO WYMIANY  ZADNEJ ADAPTACJI  DLA MLODYCH PRACOWNIKOW POKONCZYLY LICE MEDYCZNE LICENCIATY W ROK POZNIEJ STUDIA ZA PIENIADZE I MYSLA ZE WSZYSTKIE ROZUMY POZIADALY NIE MAJAC POJECJA JAK WYGLADA WLASCIWA PRACA DYREKTOR SIE CIESZY Z TAKIEJ SYTUACJI BO MU LATWIEJ RZADZIC BO SKLOCONYM PERSONELEM BARDZO LATWO SIE RZADI  WYSTARCZY ZE SIE ODEZWIESZ TO CIE STRASZA DYSCYPLINARKA TAKIE MADRE  TU NIE MASZ PRAWA GLOSU TU NIE POROZMAWIASZ TU NIE ROZWIAZESZ ZADNEGO PROBLEMU BO TU CIE NIKT NIE SLUCHA TRAKTUJA CIE JAK NIEWOLNIKA PAMIETAJCIE ZE NA STANOWISKACH SIE BYWA  PRZENOSZA PIELEGNIARKI Z ODDZIALU NA ODDZIAL BEZ UZASADNIENIA ZWALNIAJA PO 20 LATACH PRACY BEZ MOZLIWOSCI WYTLUMACZENIA STRASZA PISMAMI NA KTORYCH JEST RZEKOMO NAPISAne ze pozostaly personel nie chce z taka osoba pracowac czesto wymuszajac to na personelu pozostalym ktory musi sie zgodzic gdyz boi sie o utrate pracy kolezanki miejcie troche odwagi I NIE ZGADZAJCIE SIUE BO DZIS POPRZECIE PRZECIWKO KOLEZANCE A JUTRO TO SAMO MOZE BYC ROBIONE PRZECIWKO WAM BO ZLA KARMA WRACA  OPAMIETAJCIE SIE CO WY ROBICIE Z TAK PIEKNYM ZAWODEM
 Postaraj się wyłączać CapsLk, bo trudno czytać takie pismo. Może masz rację, ale trudno to doczytać do końca :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha,ha poczekajcie jeszcze chwile aż przyjdzie do was pani Ela - ta dopiero wam kipisz zrobi..........!!!!!!! może nie wiecie ale już się o tym mówi........w odpowiednich kręgach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę, plan ograniczenie liczby łóżek. Oto dobra zmiana idzie
A moze ograniczyc ilosc pracujacych emerytów w szpitalu?
A co to twoim mądrym zdaniem da? Zamiast dziękować tym emerytom, że chcą jeszcze wzmocnić obsadę szpitala, ty masz jakieś pretensje. Czy chodzi o to, że jak będzie jeszcze mniej personelu (bo i tak jest znacznie za mało!), to będzie więcej powodów do narzekań? Bo tacy jak ty kochają narzekać, krytkować i czepiać się.
 O emeryt wzmacniajacy szpital sie odezwal? A moze niech te etaty obejma ludzie mlodzi dla ktorych brakuje pracy. Nie stare leniwe ***y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę, plan ograniczenie liczby łóżek. Oto dobra zmiana idzie
A moze ograniczyc ilosc pracujacych emerytów w szpitalu?
A co to twoim mądrym zdaniem da? Zamiast dziękować tym emerytom, że chcą jeszcze wzmocnić obsadę szpitala, ty masz jakieś pretensje. Czy chodzi o to, że jak będzie jeszcze mniej personelu (bo i tak jest znacznie za mało!), to będzie więcej powodów do narzekań? Bo tacy jak ty kochają narzekać, krytkować i czepiać się.
 Z takim mysleniem to nic sie nie zmieni w tym szpitalu ani w tym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...