Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogoda na czwartek: Śnieżyca i mróz

Utworzony przez jar, 3 lutego 2011 r. o 08:02 Powrót do artykułu
hehe , o ile mi wiadomo to dzisiaj jest czwartek a nie środa. A tu Pogoda na środę, dobre, niezła imprezka musiała być skoro nie wiecie jaki dzień dziś. Po co mi pogoda na wczoraj toć wiem jaka była pogoda, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Środa to był 2.02, 3.02 to czwartek. Może jednak ktoś by patrzył przed zamieszczeniem na treść, a szczególnie tytuły... Niechlujstwo redakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i jakie śnieżyce ???!!!???!! co wy piszecie, śnieżyce to są w USA obecnie a nie u nas !!!!! U nas marznące opady i delikatny śnieg może padać , ale NIE śnieżyce, opanujcie się trochę !!!!! Nie straszcie ludzi !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panocku, środa była wcoraj. To tam was łomamiło, cy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek napisał:
Środa to był 2.02, 3.02 to czwartek. Może jednak ktoś by patrzył przed zamieszczeniem na treść, a szczególnie tytuły... Niechlujstwo redakcji.
nie po raz pierwszy. szkoda, że tych uwag nikt w redakcji nie czyta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień świstaka... Faktycznie był wczoraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://demotywatory.pl/2664337/Dzien-Swistaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laszlo napisał:
http://demotywatory.pl/2664337/Dzien-Swistaka
hehehe Ale chyba załapałem - może to informacja przygotowana na następną środę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...