Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polecany zespół na wesele Lublin i okolice

Utworzony przez Przemek, 8 lutego 2019 r. o 12:11
Dzień dobry. Szukam profesjonalnego zespołu na wesele, które odbędzie się w 2020 na jesień. jest trochę czasu jeszcze, ale wiadomo, że te lepsze kapele mają już terminy zaklepane przynajmniej o pół roku dalej. bardzo zależy mi na dobrym zespole z polecenia. z góry dziękuję i pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy znaleźliście już zespoł na wesele, ale jeżeli nadal poszukujęcie doskonałą opcją może być Fiesta. Mają genialny repertuar, świetnie sprawdzają się na różnych imprezach i oferują atrakcyjne ceny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też szukamy na podobny termin, proszę o więcej info na temat zespołu Fiesta :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno byłam na weselu znajomych z Fiestą właśnie i przyznam, że byłam bardzo pozytywnie zaskoczona ich repertuarem, świteną grą i wokalami. Wszyscy tańczyli do białego rana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fiesta gra na wysokim poziomie i naprawdę warto na nich postawić. Wesela kuzyna udało się dzięki nim naprawdę super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fiesta będziesuper wyborem, warto przedzwonić czy mają termin, bo my akurat rezerwowaliśmy ich na rok przed weselem, ale moze będą mieli okienko na Wasz wielki dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardszo fajny jest zespół Rytm. Nas nie zawiódł, a grał u siostry na weselu, więc jestem blisko tego tematu. Od samego początku do końca dobrze się sprawowali. Juz przy podpisaniu umowy było wiadomo, że są konkret. na weselu grali tak pięknie, ze nie chciało się schodzic z parkietu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...