Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja: Bankomaty w Lublinie są już bezpieczne

Utworzony przez bioware, 13 stycznia 2014 r. o 08:39 Powrót do artykułu
Wszystko cacy, ale teraz przydałyby się: 1. Kompletna lista bankomatów, które były 'trefne' oraz okres, w którym funkcjonowały skanery. Chciałbym być pewien, że moja karta nie została zeskanowana. Przecież przestępcy nie musieli  jej od razu wykorzystać, a raczej zebrać dane dot. jak największej ilości kart i część z nich opchnąć na czarnym rynku (przynajmniej ja bym tak zrobił).   2. Fotoreportaż dotyczący wyglądu podejrzanych bakkomatów, bo jedna fotka z pokazanym zielonym "czymś" moim zdaniem tematu nie wyczerpuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura. Kilka lat temu z banku Pekao S.A. właśnie wyciągnięto mi z konta 1000 zł. Bujałem się z reklamacją ponad pół roku i nic nie wskórałem. Przedstawili mi tylko informację z którego bankomatu wyciągnięto kasę oraz że próbowano dokonać kolejnej, ale ta już została zablokowana. Kasy oczywiście nie odzyskałem. Najciekawsze było to że kamerki w bankomacie nie było pomimo tego że bankomat był na ścianie właśnie tego banku. Tak więc pisanie że w Pekao s.a. sprawy idą sprawnie jest nieprawdą. Kasy nie zwracają a reklamacje przeciągają w nieskończoność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura. Kilka lat temu z banku Pekao S.A. właśnie wyciągnięto mi z konta 1000 zł. Bujałem się z reklamacją ponad pół roku i nic nie wskórałem. Przedstawili mi tylko informację z którego bankomatu wyciągnięto kasę oraz że próbowano dokonać kolejnej, ale ta już została zablokowana. Kasy oczywiście nie odzyskałem. Najciekawsze było to że kamerki w bankomacie nie było pomimo tego że bankomat był na ścianie właśnie tego banku. Tak więc pisanie że w Pekao s.a. sprawy idą sprawnie jest nieprawdą. Kasy nie zwracają a reklamacje przeciągają w nieskończoność.
Ale jak piszesz to było kilka lat temu, więc Twoja informacja może już być nieaktualna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko cacy, ale teraz przydałyby się: 1. Kompletna lista bankomatów, które były 'trefne' oraz okres, w którym funkcjonowały skanery. Chciałbym być pewien, że moja karta nie została zeskanowana. Przecież przestępcy nie musieli  jej od razu wykorzystać, a raczej zebrać dane dot. jak największej ilości kart i część z nich opchnąć na czarnym rynku (przynajmniej ja bym tak zrobił).   2. Fotoreportaż dotyczący wyglądu podejrzanych bakkomatów, bo jedna fotka z pokazanym zielonym "czymś" moim zdaniem tematu nie wyczerpuje
  Dokładnie - podstawowa informacja. Gdyby się okazało, że np. wypłacałem z takiego bankomatu, to poprostu zmieniam PIN lub wymieniam kartę.   Ne ma to, jak pełna i żetelna informacja (cóż - takie mamy dzisiejsze "dziennikarstwo")...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedno - mam potwierdzenie SMSem każdej operacji powyżej 200PLN. Fakt - nie zablokuję transakcji, ale zawsze będę miał szansę zareagowania po pierwszym podejściu złodzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A baranie łby śmiały się kiedyś z Jarka Kaczyńskiego że nie posiada karty do bankomatu, Wiedział chłop co robi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli potrzebujesz dodatkowego dochodu nasza oferta Cię zainteresuje. http://profit.latwy.pl  Wciśnij zielony guzik i zapoznaj się ze szczegółami oferty. Nie pozwól aby pieniądze przeszły Ci przed nosem. Praca dla każdego, nie potrzebujesz żadnego wkładu finansowego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kasę powinny oddawać ludziom grupy konwojowe, które "ładują" bankomaty, gdyż przy każdym załadunku taki konwojent ma obowiązek sprawdzenia bankomatu pod względem skimmingu...ale jak się nie chce.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ 269654 146  jesli chcesz miec pewnosc to natychmiast zmien PIN do karty i pozamiatane.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja i tak gówno zrobi i ustali od lipca czekam na jakąś informację i policja i bank umywają ręce,policja potrafi tylko walić mandaty a banki dzwonić z propozycja kredytu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ 269654 146  jesli chcesz miec pewnosc to natychmiast zmien PIN do karty i pozamiatane.
  Dawno to zrobiłem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=9sz1FNSlT48   w tym krotkim filmie pokazane jest dzialanie oszustow oraz wyrazne zmiany w wygladzie bankomatow- warto obejrzec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja i tak gówno zrobi i ustali od lipca czekam na jakąś informację i policja i bank umywają ręce,policja potrafi tylko walić mandaty a banki dzwonić z propozycja kredytu
A co do tego ma Policja!!!??? Wez sie użeraj ze swoim bankiem a przede wszystkim sprawdzaj sam bolku gdzie pchasz swoja karte!!! I jaki masz bank? Zastanów sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem: po co są te "wszechobecne" kamery na Krakowskim Przedmieściu i innych ważnych miejscach Lublina(gdzie zamontowano skimery do bankomatów) -skoro nikt z monitoringu niczego nie zauważył ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...