Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci i mieszkańcy Czechowa mają nowy komisariat (wideo)

Utworzony przez komendant, 21 września 2011 r. o 20:25 Powrót do artykułu
pitolenie o jakichś komisariatach itp. gdzie są patrole? nie mam zamiaru płacić im za siedzenie za biurkiem niech latają non stop po osiedlu i pilnują czy ktoś nie podpala aut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ty im płacisz pensję tylko Państwo. A Twoim zasranym obowiązkiem jest płacenie podatków, tak jak policjanci płacą miedzy innymi na siebie. Powiedz gdzie ty pracujesz. Wtedy zobaczymy czy czasem my na Ciebie nie płacimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysopis PSA grubu tlusty z twarzy jak murzyn ciemny opalony albo siny od picia morda napuchnieta twarz zawsze ma zgreda albo wku***ony ze jest ale oni chyba zawsze są wku***eni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA UWAGA pod lubinem grasuje służbista pier***ony Rysopis Długie włosy jak ku*** renegat jego kompan Włosy Blond a te ku*** pier***one blondynki:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzid napisał:
Nie ty im płacisz pensję tylko Państwo. A Twoim zasranym obowiązkiem jest płacenie podatków, tak jak policjanci płacą miedzy innymi na siebie. Powiedz gdzie ty pracujesz. Wtedy zobaczymy czy czasem my na Ciebie nie płacimy.
ja mu płacę! ze swoich podatków, więc wymagam tego żeby zapierd*lał! ja mam własny interes i jak przychodzi do mnie klient i płaci to zapierd*lam i tak jest na zachodzie, dzięki temu żyją godnie a nie tak jak w "polszce"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...