Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci skontrolowali busy. W co drugim coś nie tak

Utworzony przez Pasażer, 9 czerwca 2011 r. o 14:44 Powrót do artykułu
Powinni sprawdzić Łęcz-Trans jak cały czas kierowcy rozmawiają na CB. Czym się to różni od rozmowy przez telefon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańmy robić z pasażerów deb***i i kpić z nich szyderczo ! Tym są takie kontrole - niczym innym ! Dla czego nie ma kontroli busów ok godz 6.00 rano lub wcześniej - panowie policjanci za pewnie śpią smacznie ? A co się dzieje na trasie Lublin - Lubartów po 21h ! Wtedy wiele ludzi wraca z pracy i jadą jak sardynki w puszcze ! Ale policję to nie interesuje ani inspekcję drogową - bo najwygodniej pracować 7 - 15 ! Później niech się dzieje co chce ((( I tak do kolejnej tragedii - i znów akcja pokazowa jak to niby dbamy o bezpieczeństwo pasażerów . Obłuda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażer napisał:
Powinni sprawdzić Łęcz-Trans jak cały czas kierowcy rozmawiają na CB. Czym się to różni od rozmowy przez telefon.
... zapisem w przepisach ruchu drogowego ... Niestety takie gadanie tez rozprasza, ale gdzies trzeba bylo postawic granice. Pamietam, ze byly pomysly zabraniania palenia prze kierowce (popieram!), a nawet jedzenia (nie przesadzajmy). A ze sprawdzaja to dobrze - kontrola dzwignia zaufania ;-)))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dreptacz napisał:
Przestańmy robić z pasażerów deb***i i kpić z nich szyderczo ! Tym są takie kontrole - niczym innym ! Dla czego nie ma kontroli busów ok godz 6.00 rano lub wcześniej - panowie policjanci za pewnie śpią smacznie ? A co się dzieje na trasie Lublin - Lubartów po 21h ! Wtedy wiele ludzi wraca z pracy i jadą jak sardynki w puszcze ! Ale policję to nie interesuje ani inspekcję drogową - bo najwygodniej pracować 7 - 15 ! Później niech się dzieje co chce ((( I tak do kolejnej tragedii - i znów akcja pokazowa jak to niby dbamy o bezpieczeństwo pasażerów . Obłuda !
A czy Ty czasem tez nie jestes obludny? Jak widzisz, ze jest za duzo ludzi w busie to protestuj! Nie jedz! Dzwon na policje ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś się tym zajął! Jadąc do Opola Lubelskiego przezyłam szok , ze tyle ludzi się miesci w busie.. Ciasnota, smród , gorąc i wszytsko co najgorsze.. Im tylko zalezy na kasie, a ludzie sie na siłe pchaja do busa, widzac ,ze nie miejsc siedzac, juz nie stojących.. Powinny byc ostre kary za to. Kiedys kierowaca busa jadącego do Opola jechał 120km/h w terenie zabudowanym za Bełżycami. Zgroza. Wiem ,bo siedziałam z przodu. takich młodych kierowców biorą i co tu sie dziwic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepisami kolego przepisami. Mozesz kierowac i grac w gre na laptopie i nie dostaniesz za to mandatku a za telefon komorkowy tak POLSKIE CHORE PRAWO ... dziurawe jak ser szwajcarski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo powiedzieć nie wsiadaj jak wracasz z 2 zmiany do Lubartowa i nie już nic innego ! Na piechotę mają ludzie iść ?! Czym mają wrócić ? A od czego są odpowiednie służby ! Od jeżdżenia w patrolach i gapienia się na młode dupy ?! Co mają do roboty naburmuszeni panowie z ITD ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik-Lublin przez Zadębie jeździ taki autobus, że gołym okiem widać jak jedzie bokiem. Takiego powinno się od razu pociąć na złom. A tego barana co pisze że białe czapki śpią o 6 informuję, że o 6 już łapali. Widać sam baran jeszcze śpi to i nie wie co gada, ale gada żeby pogadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jazda busem jest super, szczególnie w lecie gdy jest ścisk, a dziewczyny jezdzą bez staników. Jedną nawet złapałem za "cyca" ale wysiadła z płaczem na następnym przystanku...;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie taxi, zbierzcie się w 4 osoby do Lubartowa za 25 zł od łebka was zawiesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ninanina napisał:
Nareszcie ktoś się tym zajął! Jadąc do Opola Lubelskiego przezyłam szok , ze tyle ludzi się miesci w busie.. Ciasnota, smród , gorąc i wszytsko co najgorsze.. Im tylko zalezy na kasie, a ludzie sie na siłe pchaja do busa, widzac ,ze nie miejsc siedzac, juz nie stojących.. Powinny byc ostre kary za to. Kiedys kierowaca busa jadącego do Opola jechał 120km/h w terenie zabudowanym za Bełżycami. Zgroza. Wiem ,bo siedziałam z przodu. takich młodych kierowców biorą i co tu sie dziwic...
to jak nie pasuję ci to nie wsiadaj, zamów taksówkę i nie będzie ani ścisku ani smrodu. łatwo mówić komuś a gorzej jak wypraszają cie z busa i nie ma się czym wrócić do domu !!! ciekawe co byś wtedy mówiła? pewnie wtedy był by płacz i lament i wielkie oburzenie jak to możesz nie pojechać !!!! nie życzę ci abyś tego doświadczyła bo to nie jest przyjemne iść 25 km na piechotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bbb napisał:
Łatwo powiedzieć nie wsiadaj jak wracasz z 2 zmiany do Lubartowa i nie już nic innego ! Na piechotę mają ludzie iść ?! Czym mają wrócić ? A od czego są odpowiednie służby ! Od jeżdżenia w patrolach i gapienia się na młode dupy ?! Co mają do roboty naburmuszeni panowie z ITD ?!
A tak chwile pomysl i powiedz mi: czym bedzie roznil sie dla ciebie efekt koncowy: a) jak wracajac do domu nie wsiadziesz do przepelnionego busa, jak wsiadziesz do niego a sluzby, na ktore psioczysz, zatrzymaja takiego busa?? Wg mnie efekt bedzie ten sam - nie dojedziesz busem do domu. Kto wg ciebie ma zapewnic transport ludziom na takiej trasie? Samorzad? Ludzie sami z oszczednosci wybierali BUSy, przyczynili sie tym posrednio do upadku PKSow, a teraz psiocza ze nie ma czym jezdzic... Panstwo/samorzad nigdy nie bedzie miec kasy na zabezpieczenie wszystkich potrzeb spoleczenstwa. No i jeszcze jedno: Jakby Pan Bog chcial by sprawiedliwosc istniala ... to by ja stworzyl ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dreptacz, dziś o 5:55 była kontrola na trasie Świdnik - Lublin i nie dla picu bo mandaty się posypały, ludzie wysiedli z busa. Co najbardziej dziwi: wcześniej każdy się złościł że ścisk, tłok, duszno, a podczas kontroli ludzie klęli policjantów jak tak mogą i jakim prawem (sic!). Ja, mimo, że wysiadłam i musiałam szybko szukać innego transportu, byłam zadowolona, że wreszcie coś zaczęło się dziać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak juz pisałem - jazda busem jest super, szczególnie w lecie gdy jest ścisk, a dziewczyny jezdzą bez staników. Jedną nawet złapałem za "cyca" ale wysiadła z płaczem na następnym przystanku...;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ brutal z Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amok napisał:
A tak chwile pomysl i powiedz mi: czym bedzie roznil sie dla ciebie efekt koncowy: a) jak wracajac do domu nie wsiadziesz do przepelnionego busa, jak wsiadziesz do niego a sluzby, na ktore psioczysz, zatrzymaja takiego busa?? Wg mnie efekt bedzie ten sam - nie dojedziesz busem do domu. Kto wg ciebie ma zapewnic transport ludziom na takiej trasie? Samorzad? Ludzie sami z oszczednosci wybierali BUSy, przyczynili sie tym posrednio do upadku PKSow, a teraz psiocza ze nie ma czym jezdzic... Panstwo/samorzad nigdy nie bedzie miec kasy na zabezpieczenie wszystkich potrzeb spoleczenstwa. No i jeszcze jedno: Jakby Pan Bog chcial by sprawiedliwosc istniala ... to by ja stworzyl ....
No a kto jeśli nie samorząd? Tego typu przewozy są koncesjonowane więc to chyba samorząd powinien wydawac zezwolenia pod warunkiem ze przewoźnik zapewni odpowiednią ilość pojazdów? Jeśli jest ścisk tzn że pojazdów jest za mało, czyli samorząd ustalając rozkłady dał dupy. Tak czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się trafiła taka bez cycków,tylko z buzi była ładna.No i tyłeczek miała super,ale to ten z tyłu skorzystał.A jak mu spodnie z rana nadęły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dotik napisał:
dreptacz, dziś o 5:55 była kontrola na trasie Świdnik - Lublin i nie dla picu bo mandaty się posypały, ludzie wysiedli z busa. Co najbardziej dziwi: wcześniej każdy się złościł że ścisk, tłok, duszno, a podczas kontroli ludzie klęli policjantów jak tak mogą i jakim prawem (sic!). Ja, mimo, że wysiadłam i musiałam szybko szukać innego transportu, byłam zadowolona, że wreszcie coś zaczęło się dziać!
Jeśli byłaś bez stanika to było zamachać bym Cię zabrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wy drodzy podróżnicy wybierając tańszego busa o 10 groszy nie życzyliście upadku PKS-owi?????? Sam byłem kiedyś świadkiem takiego komentarza.A teraz lament,było przewidywać.PKS puszczał by duże pojazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jantek napisał:
A czy wy drodzy podróżnicy wybierając tańszego busa o 10 groszy nie życzyliście upadku PKS-owi?????? Sam byłem kiedyś świadkiem takiego komentarza.A teraz lament,było przewidywać.PKS puszczał by duże pojazdy.
Co z tego, ze duże pojazdy. W busach dziewczyny mają duże cycki, jedzą bez staników i można miło czas spędzić, a w pksach jezdzą obleśne stare baby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...