Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci z lubelskiej drogówki niemal zrezygnowali z mandatów. Są pierwsze statystyki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2018 r. o 20:36 Powrót do artykułu
Siedzą próźniaki w grill barze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policjanci z drogówki niemal całkowicie zrezygnowali z wystawiania mandatów (...) Protest prowadzony przez część funkcjonariuszy nie wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców – zapewnia z kolei nadkom. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik lubelskiej policji.*** Sami się "wkopują". Jeśli zrezygnowanie z mandatów nie wpłynęło na bezpieczeństwo mieszkańców, to dotychczasowe praktyki łupienia ile wlezie były nieuzasadnione. I to jest pół biedy. Bo "drugie pół" to to, że każdy "uszczęśliwiony" mandatem staje się - bądź co bądź - osobą ukaraną za wykroczenie. W sytuacji, gdy - jak się okazuje - wystarczyłoby pouczenie. Myślę, że tematowi mógłby się przyjrzeć Rzecznik Praw Obywatelskich, bowiem swoboda interpretacji KW przez Policję budzi - co najmniej - niepokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemal zrezygnowali - dzisiaj mówię do żony w aucie że chyba przycisnę trochę bo dzisiaj dzień bez mandatu, na to żona to są świnie - zobaczysz że trafisz na takiego co ci wlepi - i wychodzi na to że miała rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjanci, pielęgniarki, zaraz znowu lekarze, potem nauczyciele, straż pożarna i tak w kółko. no już bez jaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto się wstawi jakimś protestem za tymi, którzy tyrają u prywaciarzy za najniższą krajową? Źle tym co siedzą na państwowym garnuszku? Niech idą popracować do pierwszego lepszego prywaciarza to zobaczą co to znaczy praca za marne grosze. Ludzie muszą tak pracować bo nikt za nimi się nie wstawi. To jest prawo i sprawiedliwość? To ja dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest Januszowe myślenie... Policjanci nie rezygnują całkowicie z mandatów tylko ograniczają ich liczbę, dla takich baranów co myślą, że mogą wszystko na drodze będą wyjątki... Prawo jest po to, żeby go przestrzegać, a przypominam, że pouczenie to też forma kary - oddziaływania wychowawczego ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było się przyjąć to byś siedział z nimi, a nie teraz ci żal *** ściska... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie ty robisz u prywaciaŻa, że tak mało zarabiasz? Ja na budowie robiłem prawie dziesięć lat i kasa była bardzo dobra, aczkolwiek człowiek szuka wygód i wolę zarobić troszkę mniej ale siedzieć w biurze i fizycznie odpoczywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy za wsparcie :) Polak jest taki z charakteru, że nie da komuś zawalczyć o swoje bo mu szkoda. Prawda jest taka, że jako mundurowi jesteśmy niedoceniani  nie mamy płatnych nadgodzin, mamy nienormowany czas pracy, stresującą i odpowiedzialną robotę, kontakt w większości z patolstwem. Zakładając mundur już nie jesteśmy dla społeczeństwa jakimś facetem tylko Policjantem i zawsze pod tym kątem jesteśmy oceniani nawet poza służbą  na imprezie czy gdzie kolwiek. Ponadto brak wsparcia w przypadku pomówień przez bandziorów, gdzie wtedy zazwyczaj wydalają nas ze służby bez przeprowadzce jakiej kolwiek sprawy..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam się cieszę, że będzie mniej mandatów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemal zrezygnowali - dzisiaj mówię do żony w aucie że chyba przycisnę trochę bo dzisiaj dzień bez mandatu, na to żona to są świnie - zobaczysz że trafisz na takiego co ci wlepi - i wychodzi na to że miała rację
 Zawsze się trafi jakiś łamistrajk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i Panowie Polcjanci bardzo mnie ciesz ,że dbacie o moje i martwi wasza zła sytuacja finansowa . Bardzo mi przykroZe uważacie się za lepszych i ważniejszych wasze postulaty strajkowe o tym świadczą ( z wyjątkiem postulatów płacowych ). Myślę że o rangę waszego zawodu i uznanie w społeczeństwie powiniście zadbać w inny sposób. Na czapkach nosicie godło Naszego Państwa symbol Polskiego Narodu to zobowiązuje powinniście świecić przykładem nosząc mundur A TAK NIE JEST !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy za wsparcie :) Polak jest taki z charakteru, że nie da komuś zawalczyć o swoje bo mu szkoda. Prawda jest taka, że jako mundurowi jesteśmy niedoceniani  nie mamy płatnych nadgodzin, mamy nienormowany czas pracy, stresującą i odpowiedzialną robotę, kontakt w większości z patolstwem. Zakładając mundur już nie jesteśmy dla społeczeństwa jakimś facetem tylko Policjantem i zawsze pod tym kątem jesteśmy oceniani nawet poza służbą  na imprezie czy gdzie kolwiek. Ponadto brak wsparcia w przypadku pomówień przez bandziorów, gdzie wtedy zazwyczaj wydalają nas ze służby bez przeprowadzce jakiej kolwiek sprawy..  
 Wiesz w czym leży wasz problem - że macie zerowe poparcie społeczne - wszyscy ludzie których conajmniej dobrze znam wylewają jad na was i są to w zasadzie porządni ludzie, dlatego i na mnie tafiło bo ktoś mnie pomówił - i ja chłopie przez 30 lat nie dostałem nawet mandatu - a wy nic nie sprawdzając wchodzicie dosłownie w butach do mojego domu i wyprowadzacie w kajdankach na golasa bo tak byłem nic nie sprawdzając to wiesz co ci powiem że ten wasz strajk i warunki pracy to mi zwisają a jak piszesz że jakieś bandziory czy coś to jak jakiś będzie do ciebie strzelał i będę widział to wiesz co powiem jako świadek - że w tym czasie przyglądałem się w niebo bo były fascynujące kumulusy na niebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja powina zarabiać dużo więcej ale powina się też wiele zmienić. nastawiają się tylko na to za co są nagrody lub rozgłos medialny. drogówkę interesuje tylko prędkość i pijani kierowcy, możesz jechać złomem który dymi z daleka a i tak mają to w ***. z śledczą jest jeszcze godzej nie interesują ich kradzieże jakieś włamania tylko najlepiej złapać małolata który ma w kieszeni lufkę z trawą lub i nie a wtedy zabrać na postrrunek postraszyć wmówić że udzielał albo jemu udzielano. policja powinna być dla ludzi żeby im pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu ciągle pitolenie policjanci z drogówki? Policja to nie tylko drogówka, a co z np.: prewencją? A ta mądra rzecznik na jakiej podstawie twierdzi, że zrobiło sie bardziej niebezpiecznie. Niech się puknie w głowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chca przechodzic na emeryture w wieku 45 lat? nie za dobrze? jak chca usunac kryterium wieku to podniesc staż do co najmniej 30 lat. nic im nie zaszkodzi jak w ostatnich latach posiedza za biurkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
c. co ty piedol.... laiku umyslowy. jakie biurko. z c***.... spadłes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram protest. . Brawo tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda jest na uroczystościach, awansach, odznaczeniach. Ale co PIS realnego jako partia władzy zrobiła dla Policjantów za ich pracę????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam jestem oficerem i nie narzekam. Praca owszem odpowiedzialna ale i dobrze płatna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...