Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci z lubelskiej drogówki sztucznie zawyżali statystyki? Sprawa w prokuraturze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2018 r. o 21:19 Powrót do artykułu
Nie tylko w drogówce przekraczają uprawnienia aby podnieść statystyki I wziąć premier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby kolejna gównoburza? Dojeżdżam do pracy do Lublina i po każdym dłuższym weekendzie na wjeździe do miasta stoi patrol sprawdzający stan trzeźwości. Kilka razy zdarzyło mi się "poddać kontroli", która trwała max 2 minuty: prośba o dokumenty, dmuchnięcie w alkomat, 0,0 na wyświetlaczu i we wstecznym lusterku już widoczny następny do kontroli. Myślę, że w ten sposób spokojnie można skontrolować 30 osób na godzinę a jak się trafi jakiś pod wpływem to nieco mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko z lubelskiej . jak za drobne przejście poza pasami , gdy nie ma ruchu i zagrożenia zamiast pouczenia mandat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koźlak chce "dobić" Delektę.A w KWP to nie ma "wałów" na statystyce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W całym lubelskim tak się dzieje dlatego woj.lubelskie tak dobrze wypada w porównaniu z innymi woj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Procedura funkcjonująca w Policji a nawet w Milicji od lat. Przyczyna? Funkcjonariusze mają zrobić plan. Jak to w korporacji. Ofiara to oczywiście szeregowy na służbie. Przełożony się wytłumaczy niepotrzebną nadpobudliwością podwładnych.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest wina funkcyjnych. To wina rządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie pompowanie?! Czego?! Nie ma w Policji żadnej statystyki, żadnego liczenia ilości mandatów czy badanych na trzeźwość.., to wszystko wymysł totalnej opozycji ;D:D:D w sumie za ich czasu powstał ten nieistniejący byt....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
‭Pomogę w: - anulacji podwójnego ubezpieczenia, - umorzeniu mandatu z fotoradaru, - umorzeniu mandatu z przejazdu na czerwonym świetle. Indywidualna wycena. carl1980@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy decyzje personalne??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nacisk na idiotyczne statystki idzie z góry, a dane statystycze są tylko dla bezmózgów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie czerpali z tego korzyści,to jaki był sens zawyżania statystyk.Komu to potrzebne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad dwa lata temu przy wyjazdach z Lbn, prawie w każdy poniedziałek stali i kontrolowali, zatrzymywali wszystkich. Jestem wstanie uwierzyć, że w ciągu godziny kontrolowali ponad 100 kierowców. Sam byłem zatrzymywany do kontroli kilka razy, czynność zajmowała kilka sekund.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam, zobaczcie co się dzieje zazwyczaj na koniec miesiąca - kundle biorą się bardzo "skrupulatnie" do pracy, bo premije cza dostać !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym ich sprawdził na sprawnościówce i to komisyjnie żeby ich trochę od tuczyć jest tam taki ze 150kg wagi ma jak i przechodzi te badania grubas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku z takimi przypadkami - Proponuję skończyć z "Miernikami w Policji" -niektórzy nazywają to Priorytety ... I problem sam się rozwiąże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jasne, że policja pracuje pod statystykę i z tego jest rozliczania, nie dziwi więc, że znajdują się tacy co będą fałszować żeby przełożony spojrzał życzliwym okiem w trakcie dzielenia premii i dodatków. Wystarczy przeanalizować ilu drogówka zatrzymywala nietrzeźwych rowerzystów w czasie gdy było to przestępstwo a ilu teraz gdy jest tylko wykroczeniem i od razu będzie wszystko jasne. Nikt mi nie powie, że wcześniej stwarzali tacy rowerzyści większe zagrożenie w ruchu drogowym a teraz mniejsze. Jako, że pracy policjanta nie sposób policzyć, wszelkiej maści specjaliści próbują ustawiać normy do wypracowania i wychodzą takie właśnie kwiatki. Wyobrażam sobie taką sytuację, że policjanci otrzymują takie polecenie: " proszę państwa w tym miesiącu mamy juz nadmiar mandatów za 500 zł, teraz proszę wypisywać po 400 zl"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wały w statystyce były.są i będą tak to wszystko DZIAŁA a teraz jest jeszcze bardziej wszystko tylko WIRTUALNE a takich jak ten przypadkach to nic innego jak PERSONALNE POGRYWANKI o STOŁEK podobnie jak część tych molestownic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przypomnijcie sobie serial ZŁOTOPOLSCY leci teraz na żywo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tu czegoś nie rozumię. przecież to chyba lepiej, że sprawozdawali więcej niż kontrolowali, niż by miało być odwrotnie i nie odnotowywali tych, których przyłapali. jak ktoś naprawdę uczciwie pracuje, to nie ma czasu na biurokrację i zawsze się na końcu wpisuje "na oko", bo podczas kontroli nie ma na to czasu. ci policjanci zasłużyli na nagrodę, a nie żeby teraz czepiać się ***reli. inni ich koledzy nie robią nic, tylko siedzą sobie w cieplutkim radiowozie, statystyli produkują i nie narażają się na wyzwiska opryskliwych kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ble,ble,ble
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...