Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant bił 19-latka i rzucał nim o ścianę? "Wcierał mi w oczy gaz pieprzowy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2018 r. o 17:44 Powrót do artykułu
W sprawie wypadku premier świadkowie z AA byli badani przez psychologów,a czy ktoś badał pijanego narkomana aby stwierdzić czy jego zeznania są wiarygodne,chyba NIE,bo sprawa zostałaby już dawno umorzona.W/g mnie oskarżony powinien złożyć taki wniosek dowodowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak policja robi porządek z bandziorami to potem tylko skargi na policję. Najlepiej, niech policja zachowuje się jak idioci z filmu Sędzia Dredd - "przeprasza, popełnił pan przestępstwo. Czy byłby pan uprzejmy pojechać z nami do komisariatu?"..... taaaa.... Wtedy zapewne na pewną będą mieli "efekty".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katować ..a robić porządek to dwie różne sprawy ,,,znam to jako ojciec ,,,,,zaraz umorzą sprawę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli tak zachowuje się policjant to nie jest godny nim być... Mam nadzieje ze zwolnią go... A komentarze pod spodem pisane przez "obrońców" są z całą pewnością prawdziwe haha. Wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uwazam ze jeżeli ktos przegonił prawo jest chamem jest wulgarny itp to pare pał i trochę wpi... w ten glupi łeb trzeba dac, niech trochę społeczeństwo zacznie się bać policji. Ale z drugiej strony co tu się bać nie udanych nie umiejscych nawet biegac "policjantów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak przy okazji to gdzie to tak jest że słuzba wiezienna przyjezdża do jednostki policji po więżnia? opowiadasz jakies bajki z mchu i paproci. wszystkich zatrzymanych policja sama odwozi do zk lub aresztu i ma do tego wydziały konwojowo ochronne. jak jest nakaz osadzenia i areszt przyjmuje to ten co zatrzymał sam dowozi zatrzymanego, jak jest po godzinach to osadzany jest w pdoz i konwojowany nastepnego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosyć katowania przez policję Wiele spraw jest umarzanych i dalej pracują i katuja Rozumiem że mają do czynienia z ludżmi o różnej osobowości ale nie znaczy aby w ten sposób wyrzywać sie Ciekawe jak przechodzą te wszystkie testy?Wybierając tę pracę są świadomi różnych sytuacji opanowanie jest ważne Największy wycisk daja tym co już mieli do czynienia z prawem potrafią być baaardzo mściwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyczałem „Mamo! Karetka!” Jaki kozak... A jak kolega niszczył własność prywatną, to nie krzyczał "Pomocy! Policja!". Za nieuzasadnioną przemoc wobec zatrzymanych należy się surowa kara, ale czasem to aż trudno człowiekowi zachować zasady i przyznać rację prawu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten policjant to cyborg? Wcierał gaz pieprzowy kozakowi a sam był w masce P-gaz? Jak można wcierać gaz? Ciało lotne to ciało lotne. Coś kozaczek ściemnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden i drugi jest winny. Pierwszy ukradł, a drugi pobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamo piszę do ciebie ten list,,,,,,Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pomieszczeniu wcierał mu w oczy gaz pieprzowy??? Przecież gdyby w tym pomieszczeniu użył gazu to zagazowałby sam siebie!!! Dlatego uważam, że policjanci powinni wszystko nagrywać. Sam byłem kiedyś świadkiem jak syn sąsiada(porządny człowiek) zdemolował ławkę i został zatrzymany. Później dowiedziałem się od sąsiada, że syn skarżył się, że został pobity podczas zatrzymania i złożył zawiadomienie. Oświeciłem go, że widziałem jak było w rzeczywistości, a po kilku dniach sąsiad powiedział, że syn wycofał oskarżenia. Taka taktyka. Jak cie zatrzymają to od razu pisz skargę na brutalność policji. W 99% gdyby sam zainteresowany zachowywał się normalnie to nie byłoby problemu. Przeżyłem ponad pół wieku i mimo, iż byłem wielokrotnie legitymowany i kontrolowany(trafił się nawet mandat) to jakoś nigdy nie zostałem pobity, ani nawet obrażany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do komentatorów wątpiących w prawdomównoiśc poszkodowanego: nigdy nie widzieliście, choćby w relacjach telewizyjnych, gazu pieprzowego w postaci żelu? owszem, z fizycznego punktu widzenia nie jest to gaz, lecz właśnie żel, ale tak się nazywa. pod tym adresem mamy opis: ***s://1rblog.pl/jaki-gaz-pieprzowy-wybrac-informacje-ranking/ opis: “gaz w postaci piany lub żelu – produkty tego typu są niezwykle skuteczne, a do tego nie mogą w jakikolwiek sposób zagrozić osobie która go użytkuje. takie gazy pieprzowe nie powodują chmury zwrotnej, dlatego nawet użycie w pomieszczeniach jest dobrym rozwiązaniem.” jak widać, zarzut użycia go w pomieszczeniu oraz nacierania nim poszkodowanego jest całkiem realny. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
?? napisał:
a kiedyś prtoplasta szmaciny wschodniej Sztandarten Luden nigdy by nie zgonił prospołecznej pastawy Pana Policjanta ,a te szwabskie obcene lewusy??? o co wam zum teufel mośki  chodzi?
 Poski język, trudna język ;). Do szkoły, nieuku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz powtórzcie te wszystkie posty, tylko w miejsce nastolatka-złodziejaszka wstawcie bogatego pana mecenasa-czyściciela kamienic. Gdyby jego policja tak potraktowała, ujadalibyście wniebogłosy, że to nazizm. Innymi słowy: żadnej litości dla drobnych złodziejaszków, zaszczyty i honory dla hurtowych złodziei i morderców. Mieszczańska hipokryzja nie zna granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
?? napisał:
a kiedyś prtoplasta szmaciny wschodniej Sztandarten Luden nigdy by nie zgonił prospołecznej pastawy Pana Policjanta ,a te szwabskie obcene lewusy??? o co wam zum teufel mośki  chodzi?
Poski język, trudna język ;). Do szkoły, nieuku!
 ja pisał do uconych radaktórów tej szmacieny ,a nie do ciebie ciemniaku,do jakiej szkołmnie durniu wysyłasz ,jak ja za staryna nauke ,jak masz durniu ochote ,to sam sie uc,a pise sie ;polska jenzyka trudna jenzyka ,ale co tu tłumaczyć glombowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...