Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Politechnika Lubelska: Będą remontować za unijne pieniądze

Utworzony przez student, 30 stycznia 2011 r. o 16:49 Powrót do artykułu
Czyli nie będzie barku, ksera, ani nawet automatu z kawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ten budynek od podstaw, moja pierwsza studencka praktyka robotnicza tuż po zdaniu egzaminów wstepnych w 1973 roku polegała na pomocniczych pracach na budowie pierwszej kondygnacji tego obiektu. Nie jest to najstarszy budynek uczelni, o wiele starszy jest budynek tzw. OXFORD, leżący z tyłu budynku wydziału budowalnego. Tam odbywały się zajęcia jeszcze długo po oddaniu nowego budynku Instytutu technologii i Eksploatacji Maszyn. Rektorem, który rozpoczął budowę był profesor Podkowa zmarły w czerwecu 1973 roku, a kończył ją nowy rektor profesor Sitko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurde nawet tak nie mow bo skad potem brac cenne notatki :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest szansza ze babke z xera wypiernicza. Mam jej dosc, przewala caly czas, i jeszcze chamsko notatki czyjes sobie xeruje i je bezprawnie sprzedaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo, co ja widzę.. szybko dobudowali 2 piętra do budynku, kilka dni temu ostatnim piętrem było ósme... heh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac ze uczelnia sie stara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stara sie stara. i nie gadajcie. PL nie gorsza od uniwerkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...