Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To w końcu pilotów czy operatorów dronów? Ludzie bez jaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może operator latawca ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra  decyzja Politechniki i Rektora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra  decyzja Politechniki i Rektora
Jeśli Rektor będzie tak sterował dronem jak Politechniką, to czarno to widzę. Czego jeszcze nie da się wymyśleć przed wyborami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicze bydle każe mi płacić 3.000 pln za kurs zakończony egzaminem. Za 1.000 pln zrobię to samo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowery jakie zagrożenie stwarzają i nikt tego nie ureguluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absurd. Nawet nie wiedzą ile kosztuje kurs. To koszt niecałe 800 zł i egzamin z 200 zł + badanie lotnicze 200 zł . Nawet nie mają pojęcia ile to kosztuje albo celowo chcą tylko zarobić !! . Małe drony typu phantom to zabawki . Kiedyś latały helikoptery samoloty duże spalinowe i jakoś zagrożeń i restrykcji nie było. Teraz nagle ludzie kupują zabawki i trzeba z nich kase zdoić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- ostre chlopaki , prawie jak " Top Gun " ... ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z egzaminami państwowymi na rowery?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że nie trzeba będzie zdawać żadnych egzaminów na rowery, myślę że to jest niepotrzebne.
Ostatnio edytowany 6 października 2015 r. o 17:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu !!! Tyle kasy za szkolenie ?! Toż to barbarzyństwo w biały dzień !!! Tak czy inaczej (podobnie jak z Szarą Strefą) nie opłaca się legalnie obsługiwać drona. Wystarczy " z głową" go używać, by sobie i komuś nie zaszkodzić/nie zrobić krzywdy. To podobnie jak z pracą -gdyby obniżono podatki, to i Szara Strefa by zmalała. Podobnie i tutaj: zamiast "pomóc" ludziom niską ceną i sprawić, by "legalnie fruwających" dronów było jak najwięcej -to oni "dobijają" ceną... Takie absurdy, to tylko w Polsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mówisz o 1000 zl za szkolenie+kurs mógłbyś dać namiary na kogoś takiego. Aktualnie szukam i niestety mniej niż 2 tys. mi się nie udaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pilotów samolotów lepiej  byście kształcili. Bylibyście konkurencją dla Rzeszowa i PWSZ Chełm. W końcu macie lotnisko w Świdniku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że nie operatorów obrabiarek skrawających
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do dodawania miejsc gdzie można bezpiecznie latać dronem droneclub.pl/mapa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że nie operatorów obrabiarek skrawających
Już kształci. Operatorów CNC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubie drony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro mówisz o 1000 zl za szkolenie+kurs mógłbyś dać namiary na kogoś takiego. Aktualnie szukam i niestety mniej niż 2 tys. mi się nie udaje.
   
Skoro mówisz o 1000 zl za szkolenie+kurs mógłbyś dać namiary na kogoś takiego. Aktualnie szukam i niestety mniej niż 2 tys. mi się nie udaje.
Ja szkoliłem się tutaj: http://www.avcon.noveltyrpas.com Profesjonalnie i niedrogo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja szkoliłem się tutaj: http://www.avcon.noveltyrpas.com Profesjonalnie i niedrogo  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkolenie w Lublinie prowadzi również Ośrodek Novelty RPAS Avcon kótry jest wpisany do rejestru podmiotów szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Oznacza to, że nawet po zmianie przepisów absolwent ośrodka będzie mógł przystąpić do egzaminu państwowego do świadectwa kwalifikacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...