Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Politologia UMCS druga w Polsce

Utworzony przez yuim, 4 lutego 2015 r. o 07:48 Powrót do artykułu
na pewno spadnie bezrobocie. Wśró kadry naukowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widząc tytuł już myślałem, że był jakiś konkurs na nakladanie frytek albo robienie hamburgerów na czas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani nie znam,  bo jestem za stary. Znam natomiast pana profesora - gratuluję sukcesu i czekam na więcej ! Pan profesor nigdy nie spoczywał na  laurach i za to miał szczery szacunek swoich studentów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politologia, a co to takiego i gdzie można po tym dostać pracę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może zamiast tej politologii otworzyć szkołą zawodową o specjalności; ślusarz, spawacz, murarz,itp. Politologia nic nie przynosi gospodarce narodowej i nie ma się czym chwalić ten UMCS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktorów ci u nas zatrzęsienie ("jak mrówków" - lud prosty mówi). 20 lat temu było mniej magistrów niż teraz doktorów. Będą mieli blisko do pracy. Po drugiej stronie Placu Litewskiego jest bar szybkiej obsługi.... To szansa na staż przed zmywakiem w Londynie, Berlinie lub Paryżu... A tak naprawdę cały ten wydział cienko przędzie - coraz mniej studentów (produkcja bezrobotnych), więc "tonący brzytwy się chwyta", żeby jeszcze rok przetrwać symulując jakąś działalność. Dla potencjalnych "studentów" rada: szkoda waszego czasu, wysiłku i pieniędzy. Po ukończeniu tych niby studiów będziecie w punkcie wyjścia bez szans na pracę w wyuczonym zawodzie - ubędzie w kieszeni a przybędzie lat...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga! Szukają jeleni. Musi być bardzo cienko z naborem na ten wydział, bo agituje aż dwoje spośród trójcy kolegium dziekańskiego. Prosty wniosek - trzymać się od nich z daleka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani nie znam,  bo jestem za stary. Znam natomiast pana profesora - gratuluję sukcesu i czekam na więcej ! Pan profesor nigdy nie spoczywał na  laurach i za to miał szczery szacunek swoich studentów !!!
Niestety, ale w ostatnim czasie pan profesor stracił u mnie szacunek, a ta pani nigdy go nie miała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Produkcja bezrobotnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politologia, a co to takiego i gdzie można po tym dostać pracę?
Wszędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm zdaje mi się że pani Hoffman to ta która na żądanie Bieleckiej-Hołdy odwołała zorganizowana przez studentów debatę... ciekawy ten model współpracy - dyspozycyjność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm zdaje mi się że pani Hoffman to ta która na żądanie Bieleckiej-Hołdy odwołała zorganizowana przez studentów debatę... ciekawy ten model współpracy - dyspozycyjność
Ta  - tfu pani - to chyba jakaś wredna Soonia była...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalezienie pracy po politologii jest rzeczywiście bardzo trudne w wyuczonym zawodzie. Chcę jednak zwrócić uwagę, że prof. Iwona Hofman jest kierownikiem Zakładu Dziennikarstwa, a w tym obszarze sytuacja się zmieniła i na rynku poszukiwani sa specjaliści od nowych mediów oraz public relations. Podobny profil kształcenia co UMCS ma także Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, gdzie bardzo duży nacisk położony jest na social media. Przecież dzisiaj każda fima czy organziacja społeczna musi mieć swoją stronę www, konto na facebooku itp. Muszą to robić fachowcy, ale nie informatycy czy graficy, ale osoby wykształcone w obszarze komunikacji społecznej. Ja po studiach an WSPA jestem teraz szefem tzrech projektów w obszarze mediów internetowych i to, czego się nauczyłem bardzo mi się przydaje.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Pracuś, jak ocenisz dokonania naszego lubelskiego potentata w dziedzinie kontaktów internetowych pana Przemysława Leniaka? On opanował już chyba wszystkie media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...