Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I tak nikt was z PO niechce oglądać żadna strata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenin wiecznie żywy! Lublin to małe miasto i tutaj naprawdę widać kto jest kim i w jakim celu protestuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TVN, love only! No poukładali sobie scenariusz działania. Począwszy od Gdańska. A nazywanie "szczujnia" to jaki język?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w koncu bedzie można obejrzeć normalną debateę w tv, a nie mowę nienawiści. Niech idą do telewizji niemieckiej tvn i tam udzielają porad jak sprzedać wszystko co polskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były wolne sądy, konstytucją teraz media. Ludzie weźcie się do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka sama szczujnia jak w dzienniku wschodnim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli media przestaną pokazywać polityków i to o czym bredzą codziennie zniknie mowa nienawiści. Zamiast zająć się krajem i jego problemami zajmują się sobą nawzajem i udowodnić chcą swoje racje. Won z mediów, bo ciągle moja racja jest mojsza a twoja jest twojsza. Nie pokazywać polityków w mediach!!! Dość szczucia Polaków na siebie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewielu ich jest ale mają rację.Tak nie można postępować!TVP powinna częściej pokazywać Tuska i sędziego z Gdańska który na telefon mu ustawiał rozprawę w Sądzie,Karpińskiego i jego słynne "..uj z tą Polską wschodnią..",Muchę jak przed wyborami wyprowadza się do Warszawy zostawiając dzieci i męża dla podstarzałego działacza PO,Bieńkowsą i Wojtunika jak śmieją się z polecenia spalenia stróżówki pod ambasadą wydanego podobno przez Sienkiewicza,Kopacz która cyt"ramię w ramię z rosyjskimi lekarzami pracowała w Smoleńsku" itp itd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest coś gorszego od lewackiej hipokryzji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żmijan obejrzyj TVN to dopiero szczujnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasadniczo, to pan Zmijan wyswiadczy nam przysluge, ze nie bedziemy musieli go w tv ogladac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne oglądaliście sporo filmów z gatunku science fiction. W laboratoriach pseudonaukowcy hodowali zarodki różnych dziwnych zmutowanych gadów, monstrum itp. Te eksperymenty , przez przypadek czy też na skutek działań samych hodowanych wyrywały się z klatek i pustoszyły teren z tymi naukowcami włącznie a zwłaszcza ich atakowały. Czyli bumerang. POdobnie, mam nadzieję, będzie i w przypadku tego scenariusza totalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając wpisy powyżej wydaje mi się, że jestem w jakimś innym świecie ! Mając 70 lat jeszcze takiej ohydy, fałszu, kłamstw i obłudy nie słyszałem nigdy w tv jak dzisiaj ! Czasy gomułki i to wczesne nie wiem czy w kilku procentach dorównywały tym co sieje tvpislam ! Za Gierka nazwano by to bolszewią a on propagował po cichu zachód ! A dzisiaj wróciły mroczne czasy, a ludzie tak zostali zidiotyzowani przez tvpislam że wierzą w te ohudne obrzydliwe brednie i bełkot. Opamiętania także młodych ludzi bo oni nie rozumieją tamtych mrocznych czasów ! Trzeba im tłumaczyć, że to zło i niszczenie Polski w wykonaniu bolszewickim !!!!!!! NAPRAWDĘ !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadasz głupoty i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego pana,ktory tam stoi kojarze chyba z gieldy samochodowej, kiedys kielbaski sprzedawal na gieldzie samochodowej chyba, tak kojarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni zgadzam się ze stanowiskiem, że nie ma obecnie w Polsce telewizji publicznej - jest "szczujnia" dla ciemnego ludu. Jedna Kurskiego w Warszawie, druga Rydzyka w Toruniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że Rzmijan bojkotuje TVN, bo ta telewizja nie mówi prawdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ulga nie bedę patrzył już na te załgane facjaty ,peowcy obyście się tylko nie rozmyślili, jeszcze z ZSLu też by mogli bojkotować niektórzy z największym rolnikiem Kamyszem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwisko Żmijan zobowiązuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYSTARCZY OGRANICZYC CZAS WYSTAPIEŃ ANTYPOLSKICH SZKODLIWYCH POLITYKÓW W MEDIACH - I PO TEMACIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...