Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska zachwyca: Zobacz niezwykłe filmy z Lublina i Kazimierza Dolnego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 listopada 2017 r. o 17:57 Powrót do artykułu
Minuta na Lublin? Mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szału nie ma. Lublin zapyzialy reszta jakas taka mizerna. Turysta sie rozczaruje. Ludzie sie nie usmiechaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć coś dobrze wypalone pod deklem, żeby postawić w jednym rzędzie przepiękny Kazimierz z, z grzeczności nie użyję przymiotnika, Lublinem... Ja rozumiem, gdyby ktoś napisał: "Polska zachwyca" i wstawił film z Kazimierzem, Krasnymstawem, Roztoczem, którymś z pojezierzy, ale Kazimierski Park Krajobrazowy i beton na LSM i Czubach i Lubartowską... hmmm nie tylko strach ma wielkie oczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin, najpiękniejsze miasto w Polsce :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze zatumanionych buraków, którzy widzieli co najwyżej najblizszą biedronkę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu ładnego ???? Kazimierz Dolny okej jest ładny ale Lublin to dziadostwo wstyd się przyznać że to miasto Wojewódzkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodzę z Kielc, przejazdem byłam w Lublinie ja nie rozumiem czym się tu zachwyca ten redaktor. Lublin to brzydkie i zaniedbane miasto. Za to Kazimierz Dolny Nałęczów i Puławy tu się chce wracać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autobus jedzie pod prąd!!! Co to za badziewie. Chyba że wprowadzili lewostronny ruch w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz to beznadzieja o 22 godzinie wyrzucają cię z restauracji. Chamstwo i warszawka. Nic ciekawego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...