Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W niedzielę uliczna zbiórka darów [lista punktów]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 listopada 2018 r. o 17:35 Powrót do artykułu
od tego programu przetrwania pincetplusów wszystko podrożało masakrycznie, z tymi dziadami udających szczodrych za nasze panów do totalnego krachu finansowego ,tak sie dzieje ,jak pajacom satrapom kwaczym daje się władze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wspaniały PiS niewystarczająco pomaga dzieciom? Trzeba zbiórki robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni by nawet robili paczki w szwajcarii ,tacy posiadacze dziadowskiego genu ,a może do pracy niech sie niektórzy rodzice udadzą i bedzie bez panskiej łaski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciom zimę ma pomóc przetrwać 500+. Ja będę pomagać dzieciom przetrwać zimę, a ich rodzice za 500 zł. będą sobie meblować mieszkania, albo raty za samochody płacić lub inne dyrdymały sobie zapewniać.....O nie...mogłam pomagać jak nie było "dobrej zmiany", teraz nie mam zamiaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie, ale trzeba było być i widzieć uśmiech dzieci dostające piórniki czy słodycze. Ja uczestniczyłem w tej akcji dawno temu. Nadal popieram. Trzeba mieć świadomość że zawsze będą madki jesiki czy kewina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co z Wami - nie chcecie nie pomagajcie - wolno Wam przymusu nie ma ale do jas...j chol...ry nie hejtujcie ludzkiej chęci pomagania innym. To trzeba albo zamiast serca mieć bryłę lodu albo w czaszce zamiast substancji szarej mieć watę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy Panie Taki jeden odróżnić hejt od opinii. Hejt jest nienawiścią, a nie każda negatywna opinia jest hejtem. Wypadałoby o tym wiedzieć i nie nazywać wszystkich opinii nie po Pana myśli hejtem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy naiwnie wierzycie, że fundacje robią w wolontariacie? Teraz te paczki powinniśmy słać na Ukrainę, czy do Kazachstanu. U nas ubóstwo zlikwidowano programem 500+. No, chyba że to taka sama ściema jak Tuskowa Zielona Wyspa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...