Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Popularny market w Lublinie zrezygnował z dostaw zakupów do domu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 września 2018 r. o 11:11 Powrót do artykułu
Lublin jest za małym, wymierającym miastem, większość powierzchni to blokowiska, jest mały i za biedny na takie wynalazki. Obecny prezydent Zuk stawia na efekciarstwo tylko: fontanny, chiński beton, pusty stadion. Brak przemysłu, miejsc pracy. Tak dalej i Lublin będzie mniejszy od Radomia i Rzeszowa. Dobrze, że Żuk jak Komorowski przegra w II turze. Czas na zmianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeszcze dwa tygodnie temu szukali kierowców do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest za małym, wymierającym  miastem, większość powierzchni to blokowiska, jest mały i  za biedny na takie  wynalazki. Obecny prezydent Zuk stawia na efekciarstwo tylko: fontanny, chiński beton, pusty stadion. Brak przemysłu, miejsc pracy. Tak dalej i Lublin będzie mniejszy od Radomia i Rzeszowa. Dobrze, że Żuk jak Komorowski przegra w II turze. Czas na zmianę.
 Definicja pisiactwa: opluje własne miasto,  własny kraj,  byle tylko zrobić polityczna agitkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tesco w Lublinie dla klientow jest za drogie.Królują biedronki. Niby obok mieszka 1000 studentów z KUL ale to sa słoiki. Zresztą na KUL to nawet automaty z kawą i słodyczami nie mogą sie utrzymać .Straszą puste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tesco jest w bardzo złej sytuacji finansowej stąd co chwilę zamykają sklepy i rezygnują z dostaw, najprawdopodobniej podziela los almy i Piotra i Pawła i zwiną się z kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawda, że powodem rezygnacji Tesco z usługi jest małe zainteresowanie klientów. Czasem korzystałam z tej opcji zakupów i szczególnie popołudniowe dostawy trzeba było rezerwować z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem. Dodam, ze Tesco podnosiło ceny dostawy kilkakrotnie, tak więc przyczyną jest niewątpliwie ekonomia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie Tesco, jak dla mnie się powoli zwija. Już widać ukrywane skrzętnie braki na półkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem w tej firmie i nie dziwi mnie ta informacja. Dobrze się stało, bo za dużo patplogii jest w tej firmie i jedyny z załogi miałem odwagę im to wygarnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚCIU - czy ty pochodzisz z Lublina, czy tylko jak ten koń doroszkarski patrzysz i nic nie widzsz co się do okoła w mieście działo i dzieje. Są stare zdjęcia to sobie porównaj ( od czasu do czasu DW) jak wyglądał Lublin ewentuanie mapy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja akurat lubiłam zamawiać z e-tesco i szkoda, że ich już nie ma. Na szczęście znalazłam zakupyzdowozem.pl. Dowożą z Tesco, ale nie tylko , bo ostatnio zamawiałam też z Biedronki. Na Plus bardzo miła obsługa także myślę, że przy nich zostanę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napotkałam wczoraj na artykuł: ***lublin.naszemiasto.pl/artykul/internetowe-supermarkety-w-lublinie-chleb-iwedlina-zdostawa,3165217,art,t,id,tm.html . Od jakiegoś czasu myślałam nad tym, aby skorzystać z takiej usługi, ale słyszałam tylko o Tesco, a ich już nie ma. I przyznam szczerze, że nie mam pojęcia dlaczego wcześniej nie słyszałam o Zakupy z Dowozem. Jestem młodą matką i dla mnie to rewelacja. Wszystko na plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy mi zawsze na świeżych produktach. Każda firma mnie z tym zawodziła. Teraz również jak moje poprzedniczki zamawiam ze strony ***s://***zakupyzdowozem.pl. Na początku w komentarzu zawsze zostawiałam notatkę, aby dostawca wiedział, żeby zwracał na to uwagę. Teraz już Pani Aneta świetnie mnie kojarzy i zawsze pamięta o tym czego potrzebuje. Nigdy nie miałam żadnych problemów. Z czystym sercem polecam. Pozdrawiam oddana klientka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...