Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Popularny youtuber w Lublinie. Ma drugi największy kanał w Polsce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2018 r. o 14:04 Powrót do artykułu
blowek czyli dmuchacz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dmuchacz, czy ciągacz? - oto jest pytanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeleciałem wszystkie kanały i nie znalazłem takiego. Szukałem 3 razy aż baterie w pilocie się rozładowały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blowjobek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szto to? blowjobek, you***r
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygląda na edzia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za fantastyczny weekend się zapowiada. I takie gwiazdy zaszczycą. Ja jebie czas umierać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto jak się robi kryptoreklame. Zaczynamy od youtubera kończymy na tarasach zamkowych i zakupach za co najmniej 100 zł. Dramat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedet na zakupy do Pedetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszni są dla mnie ci youtuberzy, ale jeszcze bardziej rozbrajają mnie ludzie, którzy tych baranów oglądają i się podniecają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będą świętowali to że nie mają zbyt wielu klientów bo wszyscy uciekają do plazy albo felicity a do tarasów schodzą się małolaty na hamburgera ... ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
śmieszni są dla mnie ci youtuberzy, ale jeszcze bardziej rozbrajają mnie ludzie, którzy tych baranów oglądają i się podniecają
 no to dla plebsu atrakcja 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Conrado i skutery to nie jest dobry pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...