Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Port Lotniczy Lublin: Polecimy do ciepłych krajów

Utworzony przez eytr, 1 stycznia 2013 r. o 12:24 Powrót do artykułu
WOW !!! Ale news. Nagrodę dać dziennikarzynie. A tak poważnie, wiadomo o tym od 2 miesięcy i było już pisane o tym wiele razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qrwa sie przełamie i polece!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie chodzi o lot DO Izraela, ale Z Izraela do nas. Najpierw Polacy są pozbawiani pracy, potem zmuszani do pracy za granicą, a na nasze zielone łąki będą przyjeżdżać żydzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymczasem RYR9505 od kilkudziesięciu minut kołuje na portem. Ciekawe dlaczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie...rózwież to zauwazyłem.....niech się dziennik wschodni tym zainteresuje, bo to nietypowe......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możne mieć problemy kilkanaście kolek zrobił zobaczcie na Flyrdar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak, już był w osi na wysokości lądowania i podniósł się do 900 metrów i tak się kręci i kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wreszcie na ziemi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba wylądował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś wie co się dzieje to dawac bo znowu nie wylądował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dziwna rzecz, albo coś na lotnisku albo coś z samolotem, może z podwoziem kłopot bo to raczej nie jest normalna rzecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniknął radaru znaczy że chyba wylądował ale musiało coś się dziać albo z samolotem albo zające niepozwalany wylądować , samolot był przed czasem i wylądował z opóźnieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wylądował widać go na kamerze przy portalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, żeby nie bylo tak jak ja mialem kiedyś, że wykupiłem wczasy z wylotem z Rzeszowa, bo mam dobre połączenie, a biuro 2 dni przed wylotem poinformowało mnie, że jednak wylot mam z Warszawy, a to dla mnie były dodatkowe koszty, bo musialem rezerwować hotel ze wzgledu na fakt, że trzeba było zameldować sie na lotnisku o 4 rano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dublin juz nad morzem pólnocnym mieli problemy z samolotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...