Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Port Lotniczy Lublin: Wysokie nagrody dla szefów lotniska

Utworzony przez pit, 3 września 2012 r. o 20:18 Powrót do artykułu
Obiektywny, a Ty już pracujesz w PLL, czy też dopiero się ubiegasz? To co napisałeś to pochwała nad pochwały. Tylko czy słuszna? Albo za mało wiesz, albo w sam raz, tylko starasz się, aby ludzie uwierzyli w te Twoje superlatywy. Może i dla redaktora temat jest sensacyjny i tylko dlatego go porusza, ale z drugiej strony dlaczego o tym nie pisać, skoro p. prezesi to tacy wyjątkowi ludzie, którzy własnymi mądrymi głowami pokonali wszystkie przeszkody, włącznie z powstaniem spec ustawy. Co do wdzięczności to będziemy wdzięczni jak po kontroli CBA (a chyba czas już na nią) okaże się, że w PLL wszystko było wydawane i wykonywane zgodnie z przepisami i założeniami, a stan liczebny kadry zarządzającej był niezbędny oraz, że ten PLL musiał być budowany przez tyle lat ile istnieje ta spółka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juzef Bonk napisał:
Niemal jakbym czytał wywiad Michała Tuska z "Józefem Bąkiem" na temat OLT Express... A żebyś wiedział jak fantastyczne i w jakich miejscach dziesiątki swoich biur mieli... A żebyś widział tę flotę ponad 100 firmowych aut i ponad 300 samolotów... A żebyś widział te sztabki złota z prawdziwego tombaku odlewane... Co zaś się tyczy zarządu PLL, to się przekonamy na co zasłuzyli jak złożą w KRS sprawozdanie finansowe za 2011 rok... Łubudubu, łubudubu - to pisałem ja, nadworny klakier prezesa i reszty spółki, która jak na razie stan formalny ma taki sam jak OLT Express i Amber Gold przed pół roku...
Nie dla twojej pustej głowy moje słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wkurzony za Volvo, ale teraz chłopy robią dobrą robotę, Oni odpowiadają, wiedzą jak ustawić ludzi i jak zorganizować, myślałem że nagrody będą wyższe bo Im się nalezą. Nie zazdroście a co ma Grotgera do Lotniska???? Pozdrawiam Prezesów i działajcie tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Obiektywny, a Ty już pracujesz w PLL, czy też dopiero się ubiegasz? To co napisałeś to pochwała nad pochwały. Tylko czy słuszna? Albo za mało wiesz, albo w sam raz, tylko starasz się, aby ludzie uwierzyli w te Twoje superlatywy. Może i dla redaktora temat jest sensacyjny i tylko dlatego go porusza, ale z drugiej strony dlaczego o tym nie pisać, skoro p. prezesi to tacy wyjątkowi ludzie, którzy własnymi mądrymi głowami pokonali wszystkie przeszkody, włącznie z powstaniem spec ustawy. Co do wdzięczności to będziemy wdzięczni jak po kontroli CBA (a chyba czas już na nią) okaże się, że w PLL wszystko było wydawane i wykonywane zgodnie z przepisami i założeniami, a stan liczebny kadry zarządzającej był niezbędny oraz, że ten PLL musiał być budowany przez tyle lat ile istnieje ta spółka.
Nie pracowałem, nie pracuję, nie zamierzam pracować w PLL. Mam wrażenie, że ty (i Juzef B.) pracujesz dla DW. Mam tę przypadłość, że mówię zawsze to, co myślę a nie to, co pragnęliby usłyszeć inni. Ludzie mali, podli i zawistni, a pełno was na tym forum, zasługują na to, by im powiedzieć prawdę o nich prosto w oczy. Bezinteresownie, z potrzeby serca, choć pora późna. Jeśli prezesi nagrzeszyli - niech się martwią. Póki co, poza twoimi i paru innych głupków "wynurzeniami" i spiskowymi teoriami na temat budowy PLL nie mamy nic. Od marca 2007, kiedy to Muszyński został prezesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobczak musi "rzundzić" wszędzie, niedługo zastąpi donalda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal za co nagroda - sprawne działanie należy do ich podstawowych obowiązków, za które i tak sporo zarabiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za co dziwka weźmie nagrodę? Że nie było opóźnień? Że zgodnie z planem udało się ukończyć? To teraz za wykonanie roboty zgodnie z planem i w terminie uznaje się jako coś niezwykłego, ze trzeba nagradzać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dobrze rządzili, że nasyp wiaduktu zatarasowal przejście wychodzącym z tunelu pod torami idącym do pracy pracownikom WSK. Czy nie można było przedłużyć tunelu lub zrobić przejście dla pieszych w nasypie w ciągu istniejącego przejścia? Nowa ifrastruktura powinna być dopasowana do starej.A tak wyjście z tunelu jest tyłem do obejścia pod nowym wiaduktem. Ile jeszcze bubli wyjdzie przy budowie tego lotniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
Tak dobrze rządzili, że nasyp wiaduktu zatarasowal przejście wychodzącym z tunelu pod torami idącym do pracy pracownikom WSK. Czy nie można było przedłużyć tunelu lub zrobić przejście dla pieszych w nasypie w ciągu istniejącego przejścia? Nowa ifrastruktura powinna być dopasowana do starej.A tak wyjście z tunelu jest tyłem do obejścia pod nowym wiaduktem. Ile jeszcze bubli wyjdzie przy budowie tego lotniska.
"imponujaca" siatka połączeń z tego Airport to największy bubel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie kasa [nagroda ?]się należy ale po zakonczonej inwestycji jeżeli jest dobrze i terminowo zrobiona .Moim skromnym zdaniem dlaczego tak się spieszycie z tą Nagrodą ,to jest pytanie dlaczego nie było odbioru lotniska tylko PÓFABRYKAT DLaczego dlaczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywny czytam te Twoje pochwały PLL i inwektywy w stosunku do mnie i śmiech mnie ogarnia. Obyś się za bardzo nie zdziwił jakbyś tak przejrzał sobie sprawozdania finansowe i zobaczył ilość umów zlecenia z urzędnikami i innymi ludzikami i zastanawił się jakim cudem i po co akurat z tymi ludźmi zawarto te umowy. Może też przeanalizuj sobie skład RN i cudu powołania na stanowisko dyrektora projektu jednego z radnych oraz zmiany na stołkach prezesów. Poza tym ręczę ci, że p. Muszyński niczego by nie dokonał (podobnie i p.Krzowski), gdyby nie sprzyjający p.Sobczak i inni, którzy tak walczyli o przepchanie dec. środowiskowej, czy spec ustawy. A tak swoją drogą skoro wg informacji z Kuriera z 2011 r. budowa lotniska (znacznie zmniejszonego niż w pierwotnym projekcie) to koszt ok. 400 mln zł. (koszt wzrósł, a lotnisko zmalało) plus 9,2 mln kosztów operacyjnych (wynagrodzenia) chociaż faktyczna budowa, a raczej kroki do jej rozpoczęcia zaczęły się dopiero w 2007 r. to nie nazwałbym tego cudem nad Bystrzycą, a raczej niezwykłym gestem zadłużonego samorządu. Do dzisiaj nie ma korzystnego rozwiązania wpakowania mln złotych w wykup działek w Niedźwiadzie. A dlaczego tego lotniska nie ma w Niedźwiadzie i to kilka lat temu? Zapewne na to odpowiedź zna p.Sobczak. Tak sobie przynajmniej myślę . Zatem Obiektywny przyznaj prezesom osobiste nagrody i premie za to, że tak chętnie siedzą na swoich stołkach, a pieniądze NASZE pozostaw na postawienie chociażby koszy na śmieci we wszystkich dzielnicach Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Why give extra money for boss of the Luibin airport not finished in time for the Euro 2012 and that desserves only two destinations in Europa??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Panowie,czekamy tylko na sprawozdanie finansowe,decyzje srodowiskowa jeszcze co zrobia upadle firmy ktorym nie zaplacono i kilka innych drobnych rzeczy.Jezeli wszystko zakonczy sie OK. i nikt nie bedzie siedzial to zawnioskujemy o potrojna premie.Milego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...