Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pan poseł, zamiast zajmować się duperelami interesującymi tylko historyków, może niech weźmie się za sprawy bardziej interesujące żyjących między Odrą a Bugiem, np. skoro jest taki prężny i dzielny wobec Hiszpanów, to niech wystąpi do obecnych rządów Niemiec i Rosji, jako spadkobierców hitlerowskiej Rzeszy i komunistycznego ZSSR, o zwrot majątków zagrabionych milionom Polaków w latach 1939-45, nie mówiąc już o dobrach kultury narodowej? Ja pan poseł nie wie o co chodzi, to tutaj drobna podpowiedź: www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/grabiezca-krzyczy-lapac-zlodzieja ale cóż, taniej jest monitować o zaszłości sprzed kilkuset lat, niż stawić czoło prawdziwym wyzwaniom.... skoro pan poseł nie ma ciekawszych tematów i powodów do pracy, to proponuję również m.in.: - rozpocząć na terenie Niemiec śledztwo w sprawie zaginionej korony Bolesława Chrobrego wywiezionej przez Ryksę w 1031 r. - zażądać od Czechów zwrotu szczątków św. Wojciecha zagrabionych przez Brzetysława I w 1038 r. - obciążyć Austrię kosztami regaliów Bolesława Śmiałego skradzionych przez księcia Henryka Karynckiego w 1310 r. …te tematy są dzisiaj równie nośne publicznie i poruszające umysły przeciętnego Polaka co prywatna pożyczka Bony Sforzy d’Aragony A podobnych tematów mam w zanadrzu jeszcze więcej, na pewno wystarczą panu posłowi do końca kadencji, chętnie pomogę w ciężkiej pracy parlamentarnej…… PS. - w kwestii szwedzkiej to przypominam panu posłowi, że podstawą do roszczeń może być traktat podpisany w Oliwie w 1660 r., który zobowiązał Szwecję do zwrotu Polsce wywiezionych archiwaliów oraz biblioteki królewskiej, czego zresztą Szwecja nigdy nie zrealizowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan poseł, zamiast zajmować się duperelami interesującymi tylko historyków, może niech weźmie się za sprawy bardziej interesujące żyjących między Odrą a Bugiem, np. skoro jest taki prężny i dzielny wobec Hiszpanów, to niech wystąpi do obecnych rządów Niemiec i Rosji, jako spadkobierców hitlerowskiej Rzeszy i komunistycznego ZSSR, o zwrot majątków zagrabionych milionom Polaków w latach 1939-45, nie mówiąc już o dobrach kultury narodowej? Ja pan poseł nie wie o co chodzi, to tutaj drobna podpowiedź: www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/grabiezca-krzyczy-lapac-zlodzieja ale cóż, taniej jest monitować o zaszłości sprzed kilkuset lat, niż stawić czoło prawdziwym wyzwaniom.... skoro pan poseł nie ma ciekawszych tematów i powodów do pracy, to proponuję również m.in.: - rozpocząć na terenie Niemiec śledztwo w sprawie zaginionej korony Bolesława Chrobrego wywiezionej przez Ryksę w 1031 r. - zażądać od Czechów zwrotu szczątków św. Wojciecha zagrabionych przez Brzetysława I w 1038 r. - obciążyć Austrię kosztami regaliów Bolesława Śmiałego skradzionych przez księcia Henryka Karynckiego w 1310 r. …te tematy są dzisiaj równie nośne publicznie i poruszające umysły przeciętnego Polaka co prywatna pożyczka Bony Sforzy d’Aragony A podobnych tematów mam w zanadrzu jeszcze więcej, na pewno wystarczą panu posłowi do końca kadencji, chętnie pomogę w ciężkiej pracy parlamentarnej…… PS. - w kwestii szwedzkiej to przypominam panu posłowi, że podstawą do roszczeń może być traktat podpisany w Oliwie w 1660 r., który zobowiązał Szwecję do zwrotu Polsce wywiezionych archiwaliów oraz biblioteki królewskiej, czego zresztą Szwecja nigdy nie zrealizowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję również upomnieć się u Czechów o odszkodowanie za straty poniesione podczas najazdu Brzetysława w XI wieku, a Niemcy jak już wypłacą się za II w.ś. to niech też odpowiedzą za najazdy Prusów, a potem za wcześniejsze Luciców i Wieletów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój-on tylko pajacuje,jak wszyscy w jego organizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
viola napisał:
Dajcie spokój-on tylko pajacuje,jak wszyscy w jego organizacji.
Viola, dlatego też podopowiadam panu posłowi, co dalej moze rozbic w swojej niezwykle zajmującej i pracochłonnej pracy w Sejmie RP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami malkontenci mi się pomysł podoba i jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym oryginalny pomysł, a nie sztuka dla sztuki jak w przypadku innych posełów. Wystarczy poczytac w interpelacjach posełów na stronie sejmowej. Proste. Ja tak zrobiłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadzka napisał:
Sami malkontenci mi się pomysł podoba i jestem za
nie malkontenci, tylko realiści, bardziej mnie interesuje zwrot polskiego majątku ukradzionego przez hitlerowców i bolszewików, a nie pierdoły sprzed 400 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Poznański niebezpiecznie zbliżył się pomysłowością do swego prycypała Jasia Nikodema P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Poznański niebezpiecznie zbliżył się pomysłowością do swego pryncypała Jasia Nikodema P. (w poprzednim wpisie wkradła się "literówka")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja proponuję odzyskać cymbały po jankielu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi 100 mln. lat temu dinozaury tak rozgrzebały działkę na której mam teraz ogród, że do dzisiaj nie mogę go wyrównać bo pełno tam różnych jam i dołów. Już nie wspomnę o tym że coraz znajduję jakieś ich skamieniałe gnaty. I kto mi zapłaci odszkodowanie za to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze odzyskac ziemie polskie zrabowane przez zaborcow to nie tak dawno a mapy sa- i najswiezsze odzyskajcie pieniadze po amber gold?? chyba nikłe szanse bo sprawa wycichła , ale tak tto jestt jak syn premiera ttam pracował - rozgłos nie pottrzebny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...