Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
inteligentny ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światła zgasły, a on dalej oglądał? Może chciał coś zwinąć ale nie umiał wyjść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostał pińcet tera dostanie trzysta i zakręciło się w głowie od tego "dobrobytu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spłata miesięczna około 1000 zł, plus do tego ZUS i inne opłaty, przeciez to całkowicien nierealne,pogrzebsny nierązsądny bezrobotny na samym poczatku, i to ma byc pomoc-to jest kpina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ciemku oglądał wyłączone telewizory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki kit to niech wciska rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan kierownik nie powinien być już kierownikiem i poszukać sobie nowej pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie dymy w tym Lublinie, najpierw o milionerach a teraz zupełnie co innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY PRZESZUKALI MU KIESZENIE ? :) PS o mnie kiedyś zapomnieli w pracy, kazali mi robic cos w piwnicy i zapomnieli o mnie, dobrze ze ktoś w budynku z innej firmy był to zadzwonił po mojego kierownika i mnie wypuscil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jeździmy po galeriach to mamy świadomość w jakich godzinach jest otwarta, a treraz pracownicy będą się tłumaczyc, za zachowanie które jest bezmyślne.... No ale mamy takie czasy zw klientom jest wszytko wolno....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz, to w końcu ten pracownik go zauważył czy zadzwonił na policję żeby go wypuścili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne...nie słyszał...pewnie coś kombinował i jeszcze próbuje wyłudzić zadośćuczynienie. Powinni go policjanci przeszukać czy nic nie wyniósł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły orient koło miał haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jakis żart..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...