Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstał Ruch Obrony Polskiej Samorządności przeciw "zamachowi na samorządy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lutego 2017 r. o 16:22 Powrót do artykułu
Jestem z PSL jestem za kadencyjnoscia. Połowa obecnych to kandydaci na kandydatów .Sławecki jak Kimirsen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne spotkania robicie coraz mniej ciemnoty na wsi za parę lat tego bełkotu o obronie nie wiem czego nie będzie do kogo mówić kurczy się wam elektorat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi Sosnowskiego .Zakładnikiem Hetmana jest. A Kita to pewnie na prezydenta .A na zastępcę Augusryniak tę od faesbucka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie robią porządek skończą się kliki i kółka wzajemnej adoracji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rób z sosnowskiego ofiary bo ..............?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a propos kity chyba lubi samorządy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstał, mo i......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni chcą naszego dobra chłe,chłe, chłe, chłe............etc,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wiocha. Do obory krowy doic a nie do polityki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruch POwrotu do koryta?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniokradom - ucieka koryto!!! Te kanalie zawsze mieli gdzieś POLSKĘ i POLAKÓW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie podrygi partii odchodzącej w niebyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkuset? Kilkudziesięciu. Reszta ma swoje plany i na Hetmana już się nie ogląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że ZSL[PSL] nie zmienił z PO konstytucji , gdzie wpisali by że będą rządzić do końca świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po części rozumiem ich determinację. Bo dwie kadencje i... co potem??. Z wysokiego stołka nie wypada spadać na jakiegoś podrzędnego urzędasa, wracać do jakiejś firmy. Znam takiego wójta co ciężko pracuje na tym stołku (przepraszam tronie) na pewno 25 lat. Czy jest dobry,czy zły?- nie będę się wypowiadał. Jak skrócą kadencyjność-to gdzie biedak się podzieje?. Tak p. Hetman te urżędy powinni pełnić dożywotnio- bez możliwości zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielona mafia zaczyna kwiczeć jak wieprz przy uboju,starostwo to zielony poligon PSL gdzie zatrudnia się rodzinki i powiązanych z burakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze komitet obrony przed H...j z ta Polska wschodnia karpiem, europejskim hetmanem z eurocompasu, sosna od świń, prezydentem wszystkich deweloperów Krzysztofem kredyt żukiem?????? Czyli komitet obrony przed po i PSL/zsl!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ja sie ciesze w roku 2018 PSL hehehe wyjdzie na ulice ze swoimi URZEDNIKAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samorządowa patologia do likwidacji! Koniec złodziejskich sitw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOŚĆ ZSLowskim komunistów! Jarek skop im czerwone dpska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...