Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar samochodu na ul. Kunickiego w Lublinie

Utworzony przez Gość, 24 maja 2011 r. o 18:41 Powrót do artykułu
Tu nie ma co wyjaśniać po prostu Renualt.. więcej odpowiedzi nie trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spalone autko i jego właścicielka:
Ostatnio edytowany 24 maja 2011 r. o 20:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożar samochodu na ul. Kunickiego w Lublinie:
Ostatnio edytowany 24 maja 2011 r. o 20:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tu nie ma co wyjaśniać po prostu Renualt.. więcej odpowiedzi nie trzeba
Gosciu nie osądzaj samochodu po marce i nie pisz glupot, ja nie tak dawno jechałam nie Renualt tylko Audi i tez mi się zapalił naszczęście nic mi się nie stało, rok temu mojemu znajomemu zapalił się Peugeut....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC NA LITERE F : FIAT , FORD I FRANCUZ TE MARKI TO TOTALNY SZAJS !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to sie Reno spaliło a nie coś ta "F" a poza tym nie każda mo... pasuje do F...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona napisał:
Gosciu nie osądzaj samochodu po marce i nie pisz glupot, ja nie tak dawno jechałam nie Renualt tylko Audi i tez mi się zapalił naszczęście nic mi się nie stało, rok temu mojemu znajomemu zapalił się Peugeut....
Sama nie osądzaj i poczytaj lepiej statystyki dotyczące samozapłonów w samochodach Renault.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
john napisał:
NIC NA LITERE F : FIAT , FORD I FRANCUZ TE MARKI TO TOTALNY SZAJS !!!!!!!!!
a ty czym pajacu jeździś vieśwagenem?? Pracuję w motoryzacji i ok.60% części sprzedaję do aut z grupy VAG-a. Więc widać co się psuje a co nie i tu się mylisz. Przeczytałeś czyjś opis odnośnie aut na F i teraz zrzynasz Jarząbka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jezdze renault i polowa rodziny jezdzi tez i mam gdzies niemce.... niechce innego... mity o awaryjnosci francuzow to bzdury audi mialem i wiecej niechce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ford napisał:
Ale to sie Reno spaliło a nie coś ta "F" a poza tym nie każda mo... pasuje do F...
Ale "reno" zalicza się do kategorii "francuskie" a to już jest na F mam puga wiem co piszę ;( mi też się zapalił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sas napisał:
a ja jezdze renault i polowa rodziny jezdzi tez i mam gdzies niemce.... niechce innego... mity o awaryjnosci francuzow to bzdury audi mialem i wiecej niechce
niestety na "niemca" Cię nie stać, w tym tkwi sęk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak ;syrenka;102.Jezdzi do dzisiaj.Zmienil sie tylko kierowca.A co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczery napisał:
niestety na "niemca" Cię nie stać, w tym tkwi sęk
stac kolego... dosiadam lagune III i za nia kupil bym nie starego niemca ale po co? tak mam komfort wyglad prestiz i niezawodnosc... a kupil bym szmelca jakiegos z korbotronikiem w drzwiach a poza tym niemieckie auta oprocz opli i fordów (VW i Audi) sa spod siekiery wygladu ni h... nima ale macie racje... NIE KUPUJCIE FRANCUZÓW... WIECEJ DLA MNIE BEDZIE pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...