Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar w kamienicy przy ul. Lubartowskiej w Lublinie. Zawalił się strop [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2019 r. o 12:14 Powrót do artykułu
A co Żydzi reklamują przy tym artykule . Jakieś leki na stopy ? Czy na usunięcie z nich smrodu ? Może to ktoś przetłumaczyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia z komunalnych mieszkańza nasze podatki się bawi :))))) ile Panie prezydencie i droga Rado Miejska ten syf bedzie trwał za nasze podatki ???!!!! Z jakiej racji te śmiecie dostaja darmowe mieszkania ???!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka rudera,ale wszędzie anteny satelitarne! Bo to Polska właśnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy w końcu tych patologicznych nierobów powysiedlają do blaszanych kontenerów na felin? Lubartowska o Tysiąclecia na północ to jedna z najładniejszych ulic w śródmieściu, jest tam mnóstwo pięknych kamienic, które gniją z braku dobrego właściciela! Wysiedlić patusów na granicę ze Świdnikiem, a kamienice sprzedaż w prywatne ręce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami k*rwa jesteście patolą! Wrzucacie wszystkich do jednego wora, totalnie j*bane cebulaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu jaka rudera...iuż bezdomni dbają o swoje miejsca noclegowe lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy w końcu tych patologicznych nierobów powysiedlają do blaszanych kontenerów na felin? Lubartowska o Tysiąclecia na północ to jedna z najładniejszych ulic w śródmieściu, jest tam mnóstwo pięknych kamienic, które gniją z braku dobrego właściciela! Wysiedlić patusów na granicę ze Świdnikiem, a kamienice sprzedaż w prywatne ręce!
 sPOKO - zunio pewno już od dawna myśli, jak "odzyskać" te parcele dla zaprzyjaźnionych Ludzi z Wypchanymi Portfelami. Dlatego też miasto nie ma żadnego programu rewitalizacji tych kamienic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Felin to sam się przenieś patolo!!!  Jakbyś miał swoją kulturę ograniczył byś swoje wypowiedzi do tak pustych komentarzy!! Mieszkam na Lubartowskiej od urodzenia i pewnie mam większe kompetencje niż Ty !!! Nie każdy kto tu mieszka jest patalogią!! Poszukaj jej na swoim osiedlu!! Twoja wypowiedź swiadczy o Twoim wychowaniu!!! A ja pisząc ten komentarz tylko zniżam sie to takiego głów... jakim jesteś!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Felin to sam się przenieś patolo!!!  Jakbyś miał swoją kulturę ograniczył byś swoje wypowiedzi do tak pustych komentarzy!! Mieszkam na Lubartowskiej od urodzenia i pewnie mam większe kompetencje niż Ty !!! Nie każdy kto tu mieszka jest patalogią!! Poszukaj jej na swoim osiedlu!! Twoja wypowiedź swiadczy o Twoim wychowaniu!!! A ja pisząc ten komentarz tylko zniżam sie to takiego głów... jakim jesteś!!!!!!
 Przykro mi to mówić, ale głos trola z agencji pr, do którego się ustosunkowałeś, jest tylko szczerym wyrazem tego, co o Was mieszkańcach Lubartowskiej myśli pośredni zleceniodawca tych paszkwili, czyli ratuszowy kamerdyner dewelocwaniaków, któremu marzy się POgonienie "chołoty" PO to, żeby jego Panowie z Loży Deweloperskiej mogli tanim kosztem przejąć kamienice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologiczne to sa komentarze co nie których osób,nie odpowiedajcie ,nie zniżajcie się do ich poziomu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto się wali,ale co tam,ważne aby na ławeczki, świecidełka i fontanny było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...