Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar w kościele w Lublinie. Możliwe podpalenie

Utworzony przez Sokol99, 23 lutego 2021 r. o 14:18 Powrót do artykułu
Kolejny akt "tolerancji" lewicowych osób wobec katolików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pierwsza zauważyła pani adorująca Najświętszy Sakrament" - z ciekawości.... to co ta pani właściwie robiła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna się to co było do przewidzenia. Nie potrzebni nam islamiści, aby siać nienawiść i agresję w stosunku do miejsc kultu religijnego i chrześcijan. Co będzie następne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pierwsza zauważyła pani adorująca Najświętszy Sakrament" - z ciekawości.... to co ta pani właściwie robiła?
 Którego słowa nie rozumiesz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pierwsza zauważyła pani adorująca Najświętszy Sakrament" - z ciekawości.... to co ta pani właściwie robiła?
Którego słowa nie rozumiesz?
Słowa rozumiem. Nie rozumiem zdania. Na czym polega "adorowanie Najświętszego Sakramentu"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Is nothing sacred?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pierwsza zauważyła pani adorująca Najświętszy Sakrament" - z ciekawości.... to co ta pani właściwie robiła?
Którego słowa nie rozumiesz?
Słowa rozumiem. Nie rozumiem zdania. Na czym polega "adorowanie Najświętszego Sakramentu"?
 Zakładam, że skoro tu piszesz, to obsługę internetu masz opanowaną, to może warto czasami coś poczytać, skoro jesteś czymś zainteresowany? Adorowanie NS - oddawanie czci Bogu ukrytemu w NS (eucharystii). A to, czy Bóg jest tam ukryty, czy nie, to już kwestia wiary. Wiara to przekonanie o istnieniu Boga. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakładam, że skoro tu piszesz, to obsługę internetu masz opanowaną, to może warto czasami coś poczytać, skoro jesteś czymś zainteresowany? Adorowanie NS - oddawanie czci Bogu ukrytemu w NS (eucharystii). A to, czy Bóg jest tam ukryty, czy nie, to już kwestia wiary. Wiara to przekonanie o istnieniu Boga.
 No widzisz, wystarczyło napisać jedno zdanie z wyjaśnieniem. Czyli kobicina się po prostu modliła. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pandemiści i Sataniści (skrótowo: PiS) znów będą marnowali przeżywanie Wielkanocy?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypadek ? Nie sądzę. To kara za grzechy ! Taka wola pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I od razu dzień lepszy po takiej informacji. Oby więcej i więcej, aż przyjdzie czas na katedrę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pierwsza zauważyła pani adorująca Najświętszy Sakrament" - z ciekawości.... to co ta pani właściwie robiła?
Którego słowa nie rozumiesz?
Słowa rozumiem. Nie rozumiem zdania. Na czym polega "adorowanie Najświętszego Sakramentu"?
 Tłumaczenie nic nie da. I tak nie zrozumiesz. Nie na twoją to głowę. Tępota - zwłaszcza duchowa - jest nieuleczalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I od razu dzień lepszy po takiej informacji. Oby więcej i więcej, aż przyjdzie czas na katedrę.
 A co na to redakcja, administrator? Czy koniecznie trzeba milcząco tolerować takie zera? A ty gościu nie ciesz się. Czas może przyjść wcześniej na ciebie. Nie? A skąd pewność? Może już wkrótce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pierwsza zauważyła pani adorująca Najświętszy Sakrament" - z ciekawości.... to co ta pani właściwie robiła?
Którego słowa nie rozumiesz?
Słowa rozumiem. Nie rozumiem zdania. Na czym polega "adorowanie Najświętszego Sakramentu"?
Tłumaczenie nic nie da. I tak nie zrozumiesz. Nie na twoją to głowę. Tępota - zwłaszcza duchowa - jest nieuleczalna.
 Tępota duchowa? Uwielbiam tę waszą katolicką nowomowę. Sami jej nie rozumiecie, ale brzmi górnolotnie, więc powtarzacie, jak barany za "pasterzem". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pierwsza zauważyła pani adorująca Najświętszy Sakrament" - z ciekawości.... to co ta pani właściwie robiła?
Którego słowa nie rozumiesz?
Słowa rozumiem. Nie rozumiem zdania. Na czym polega "adorowanie Najświętszego Sakramentu"?
Tłumaczenie nic nie da. I tak nie zrozumiesz. Nie na twoją to głowę. Tępota - zwłaszcza duchowa - jest nieuleczalna.
Tępota duchowa? Uwielbiam tę waszą katolicką nowomowę. Sami jej nie rozumiecie, ale brzmi górnolotnie, więc powtarzacie, jak barany za "pasterzem".
 A ja podziwiam wasze wzniosłe hasła - zwłaszcza o tolerancji, wolności i swobodzie przekonań i poglądów. O tym, że są to hasła puste i obłudne oraz że nie macie pojęcia, o czym mówicie, świadczą i wasze uczynki, i słowa..  To jest właśnie przejaw tępoty - duchowej i intelektualnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna się to co było do przewidzenia. Nie potrzebni nam islamiści, aby siać nienawiść i agresję w stosunku do miejsc kultu religijnego i chrześcijan. Co będzie następne?
 Akurat katolikom wrogowie niepotrzebni - sami się nienawidzą nawzajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pierwsza zauważyła pani adorująca Najświętszy Sakrament" - z ciekawości.... to co ta pani właściwie robiła?
Którego słowa nie rozumiesz?
Słowa rozumiem. Nie rozumiem zdania. Na czym polega "adorowanie Najświętszego Sakramentu"?
Tłumaczenie nic nie da. I tak nie zrozumiesz. Nie na twoją to głowę. Tępota - zwłaszcza duchowa - jest nieuleczalna.
Tępota duchowa? Uwielbiam tę waszą katolicką nowomowę. Sami jej nie rozumiecie, ale brzmi górnolotnie, więc powtarzacie, jak barany za "pasterzem".
A ja podziwiam wasze wzniosłe hasła - zwłaszcza o tolerancji, wolności i swobodzie przekonań i poglądów. O tym, że są to hasła puste i obłudne oraz że nie macie pojęcia, o czym mówicie, świadczą i wasze uczynki, i słowa..  To jest właśnie przejaw tępoty - duchowej i intelektualnej.
Jakie "wasze", jakie "wzniosłe hasła"? O czym ty człowieku piszesz? Zapytałem się grzecznie, co znaczy "adoracja Najświętszego Sakramentu". bo katolickie obrzędy są mi obce i obojętne. Wyszło na to, że to po prostu górnolotny opis zwykłej modlitwy. Moja ciekawość została zaspokojona i tyle mnie te wasze obrzędy obchodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie te od roweru co się naciska butami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pierwsza zauważyła pani adorująca Najświętszy Sakrament" - z ciekawości.... to co ta pani właściwie robiła?
Którego słowa nie rozumiesz?
Słowa rozumiem. Nie rozumiem zdania. Na czym polega "adorowanie Najświętszego Sakramentu"?
Tłumaczenie nic nie da. I tak nie zrozumiesz. Nie na twoją to głowę. Tępota - zwłaszcza duchowa - jest nieuleczalna.
Tępota duchowa? Uwielbiam tę waszą katolicką nowomowę. Sami jej nie rozumiecie, ale brzmi górnolotnie, więc powtarzacie, jak barany za "pasterzem".
A ja podziwiam wasze wzniosłe hasła - zwłaszcza o tolerancji, wolności i swobodzie przekonań i poglądów. O tym, że są to hasła puste i obłudne oraz że nie macie pojęcia, o czym mówicie, świadczą i wasze uczynki, i słowa..  To jest właśnie przejaw tępoty - duchowej i intelektualnej.
Jakie "wasze", jakie "wzniosłe hasła"? O czym ty człowieku piszesz? Zapytałem się grzecznie, co znaczy "adoracja Najświętszego Sakramentu". bo katolickie obrzędy są mi obce i obojętne. Wyszło na to, że to po prostu górnolotny opis zwykłej modlitwy. Moja ciekawość została zaspokojona i tyle mnie te wasze obrzędy obchodzą.
 Pęd do wiedzy jest chwalebny. Ale można go bylo zaspokoić zaglądając do słownika, zamiast obnosić się ze swym ignoranctwem (założę się, że udawanym) na publicznych forach. A poza tym- jeśli katolickie obrzędy są ci obce i "tyle" cię obchodzą- co ci po tej wiedzy? Poznałeś znaczenie słowa, ale nie rozumiesz i nie zrozumiesz jego istoty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny akt "tolerancji" lewicowych osób wobec katolików.
A skąd wiesz, kto podpalił i że miał akurat lewicowe poglądy, skoro na razie podpalenie jest tylko hipotezą, ewentualnie wstępnym podejrzeniem? Równie dobrze można podejrzewać, że to była głęboko wierząca ofiara księdza pedofila na przykład. Szybko wam przychodzi ferowanie wyroków, PiSmatołki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...