Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poznał przez internet Rosjankę, to miała być miłość życia. Tego się nie spodziewał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lutego 2018 r. o 12:24 Powrót do artykułu
chce chłop mieć panią to niech płaci za nią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, przewraca sie chlopom w glowach i to starym wujom, a dobrze mu tak i mam nadzieje ze znajomi mają z niego ubaw, no a rodzina wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj ,przewraca się chłopom .... - masz rację szybki seks w toalecie z kolegą z pracy lepszy niż miłość przez internet . ALE te chłopy głupie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu jakiś gimnazjalista zrobił relacje ze zbrodni ,tragiczny bełkot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślał że zamoczy a tu taki uj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eh Ty chłopku roztropku, weź Ty się lepiej za uprawę rolną a nie za donjuonjowanie przez internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
35 000 usd za wizę chyba na Marsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a choć była "krasiwaja"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leszcze są po to, aby ich dymać!!Dobrze, że wydymała tego frajera!Bzykać mu się zachciało! Zwal sobie czereśniaku, kapucyna! Laskę wali kto inny, z dobrym zaganiaczem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahah jaki głupol , miałem też taką pipe to zapytałem czy w rosji są banki i czy dają pożyczki powiedziałem żeby sobie wzięła na przyjazd a ja jej pomogę później spłacać znajomość raz dwa sie skończyła hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EKONOMIA SKUTECZNIE LECZY ROMANTYKOW ,POLECAM ROXE ZA 35000 STYKNIE DO KONCA ZYZNI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona nie była krasiwaja, ona była krasnaja. teraz masz prawo do jej wizerunku i zdjec które przysłała. zapłaciłes jej za to lub ja postrasz publikacja. moze wtedy kase odesle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w kraju malo kobiet. tylko sie szuka przygod za granica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doic leszczy a co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co on Rockefeler. 2000 za wirtuala??? Bogacz... Laseczka ewidentnie chciała go wydymać... Dowcipu: "zostałeś wyruchany przez siostry Urszulanki" nie zna:). Ani grosza się nir płaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...