Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poznała go przez portal erotyczny i zaprosiła do mieszkania. Kolejne problemy 38-latka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 sierpnia 2019 r. o 11:27 Powrót do artykułu
jak prawdziwy Czech: wypil a zaruhal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde..... ja też sie chce z taką umówić !! Chciała takiego bulbasa ..... ja bym był dla niej jak Michał Anioł ...... kobieto odezwij się :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Escobar Olsen Jebakka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki portal i gdzie mogę zobaczyć zdjęcia tej Pani? Brakuje info o jej wieku mamuska czy małolata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można powiedzieć że na*uchał sobie problemów :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"popil, poruhal...a smutny"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zamoczyl chociaż kija czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZaPOznała to zaPOznała. Ale żeby tak się nie wstydzić powiedziec Panom policjantom zapoznałam tego a tego pana na takim a takim portalu erotycznym gdzie są może na dodatek moje nagie zdjęcia. Masakra jakaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten 38latek na tym portalu prezentował również swój sprzęt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pitolę skąd wy bierzecie tych dziennikarzy? "Nie chciał ujawnić jakie drzwi otwiera." Jakie czy które i gdzie? Jakie metalowe, drewniane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak prawdziwy Czech: wypil a zaruhal
 Ale on z przeciez z Niemiec....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde..... ja też sie chce z taką umówić !! Chciała takiego bulbasa ..... ja bym był dla niej jak Michał Anioł ...... kobieto odezwij się :)
 Może ona też jest bulbaską? Chciałbyś to robić z bulbaską?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie byli jej rodzice sie pytam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co pojutał to jego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A myslala, ze na takich czatach sami uczciwi siedza? Juz sam fakt, ze ktos wchodzi na takie czaty jest psychologicznie mocno podejrzany;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE PUSTA ŁECHTACZKA. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie kobicinę.....pewnie jej BMI to ok 50 wiec jakie ma za wyjście.....tylko czat ze świrami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak marszałek kuchta poskakał a smutny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mąż w Niemczech, starszy syn 21l., młodsze dzieci na koloniach. Wstyd Beata, wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś jakiś mocno zapuszczony ten "amant"... . Ale, jaki amant taka i "narzeczona" xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...