Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

praca dodatkowa lub stała

Utworzony przez kasia, 11 lutego 2012 r. o 22:56
hej , pracuję od ponad roku w firmie , która zajmuję się obsługą czatów zagranicznych :)jestem mega zadowolona początkowo była to moja dodatkowa praca ale teraz zajmuję się tylko tym , zarobki są od 1500 zł - 7000 tyś dla najlepszych dla zainteresowanych www.internetowemodelki.pl .Chętnych szukają cały czas:) 0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
hej , pracuję od ponad roku w firmie , która zajmuję się obsługą czatów zagranicznych :)jestem mega zadowolona początkowo była to moja dodatkowa praca ale teraz zajmuję się tylko tym , zarobki są od 1500 zł - 7000 tyś dla najlepszych dla zainteresowanych www.internetowemodelki.pl .Chętnych szukają cały czas:) 0
z forum Białej Podlaskiej: http://forum.dziennikwschodni.pl/praca-dodatkowa-lub-stala-t57990/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...