Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Lublinie: Tu znajdziecie kilkaset ofert z różnych branż

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lutego 2017 r. o 19:09 Powrót do artykułu
byłem w WOPIE potem w Straży Granicznej a teraz uznali!!! że jestem bandyta i zabiorą mi emeryturę za datę urodzenia, dobrze zastanówcie się co robicie bo życia wam nikt nie zwróci za to że służyliście ojczyźnie światek piątek i niedzielę gdy inni bawili się i pili wódę albo leżeli do góry kołami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoją ojczyzna bylo ZSRR slugusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że te targi to tylko okazja dla przedsiębiorców do zareklamowania się, tam pracownika raczej nikt nie szuka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
### To ściema, przedstawcie listę pracodawców i etatów jakie proponują i ile osób po takich targach dostało tam pracę. $$$
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu jak co roku ta ściema z "targami pracy" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sklepy i call centres to robota dla studenta. To kpina, że traktuje się to jako poważną pracę. Wyjazdy do roboty za granicę do prostych prac fizycznych to smutna konieczność. "Kariera" w służbach mundurowych w cywilizowanych krajach, do których aspiruje Bolanda była przewidziana dla ludzi z nizin społecznych, którzy zdechliby z głodu, gdyby nie wojsko itp. Kurwa, to miasto zdycha. Polska zdycha. Ile to lat wolności już macie? 28 rok leci? Off-topic: Myślicie, że Żuk przerżnie przed WSA? W końcu tam nie opierają się na artykułach prasowych, lecz na dokumentach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biurwy stać tylko na pokazanie roboty w call center..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie idzcie na te targi pracy, to syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...