Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wybierzcie PO to wam da,hahhahhaa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tak mało? Jeden tys. tylko? Dlaczego nie chcecie 3 czy 4 koła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędowanie to ciężka robota.Ile to trzeba tej kawy wypić . Ja juz nie mogę , ale muszę się dostosować bo mnie wykluczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po samochodach widać ,że nie sa biedakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rynek pracy wymusi redukcję w przerośniętej administracji publicznej w Polsce. Pół miliona Ukraińców już wyjeżdża z Polski, bo koszty życia wysokie. Drodzy urzędnicy jesteście potrzebni jako pracownicy, w realnej gospodarce, w handlu, usługach, przemyśle. Takie realia. Czego państwu i innym obywatelom, nie urzędnikom życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u Żuka też marnie płacą. Tak mówią "nowi" urzędnicy co przeszli do Ratusza od marszałka i starosty powiatowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Pan taki kram. Macie barana za szefa to wam baranie łajno daje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na to wszystko biedny robotnik ma wytworzyć PKB na tych rozżalonych roszczeniowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szaraczki z urzędu to samochody parkują na Paganiniego, bo bliżej nie mają gdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUW - znam ludzi, którzy tam pracują, dla większości z nich minimalna zapłata to i tak za dużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Oratoryjnej tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogą wpłynąć na wysokość swojej pensji poprzez zmianę pracy np podobno na budowie płacą dużo. Nie mam zamiaru finansować tych nierobow z podatków, które place
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenada!!! kiedys bylo to 100,200 max 300 teraz wszyscy chca podwyzek i to 1000 to sa zarty w stosunku do tych co zarabiaja najnizsza krajowa... a emerytom od 12 do 70 zl za to ze 40-45 lat tyrali!!! brawo dajcie wszystkim po 3000 zwlaszcza urzedasom,nierobom co nic nie robia tylko kawke pija i zatrudniaja swoich pisiorow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni popieram protest. Każdy chciałby żyć w bezpiecznym i sprawnie działającym państwie, a do tego są potrzebny ludzie, również pracownicy administracji państwowej. Place w administracji są niegodne wymogów i zakresu obowiązku z jakimi muszą zmagać się kandytacii. 1600 zł na rękę to zdecydowanie za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jaka nieświadomość i zaścianek w polskim społeczeństwie. Biurokracja jest tak ogromna że urzędnik bardzo często pracę zabiera do domu lub.... zostaje po godzinach za które naturalnie nikt mu nie zapłaci. Wszyscy tacy madrzy jesteście ale jak juz w tym urzedzie jestescie to kazdy oczekuje kompetentnej osoby ktora najlepiej zna sie na wszystkich przepisach jakie istanieja! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A domagajcie się, domagajcie! I tak gó...o wam wybudują! niby dlaczego? "domagaczy się" w dziejach świata, było wielu.Zygmunt III Waza domagał się Inflantów, Mao Tse Tung domagał się Tajwanu, a ostatnio niejaki ryży domagał się i nadal domaga się wysokiego odszkodowania od chińskiej firmy Covec, która porzuciła budowę A2. Tak, że wpisujecie się na bardzo długą listę tzw. "domagaczy się", szkoda, że na waszym domaganiu się, sprawa się zakończy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownikom pieniedzy brak, ale za to muchomorek grzybek Torunski kasorke dostanie. Tacy sa piSSobolszewiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W urzedzie marszalkowskim dzialacze ZSL srednio zarabiaja ok 1 tys wiecej niz pozostalo urzednicy na takim ssmym stanowisku. Nie jestem pazerny wiec Domagam sie zrownania mojego wynagrodzenia do standardow jakie maja ZSLowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te osoby co tu piszą chyba nie zdają sobie sprawy z tego, że aby wykonać zapisy ustaw potrzebni są urzędnicy. Uprośćmy ustawy, to nie trzeba będzie urzędników. A tych którzy realizują przepisy, odpowiadając swoim majątkiem, powinni być właściwie wynagradzani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeorganizować urząd, zwolnić 3/4 personelu, zrobić testy kompetencji i tym wybranym płacić 300% pensji. (I tak nadal będą mieć luzy podług prywatnych firm)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...