Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Andrzej Duda w Centrum Spotkania Kultur. "Lublin był zarzewiem wolnej Polski"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2018 r. o 21:04 Powrót do artykułu
I co? Wojewoda organizował pracowników mu podległych i zagwarantować dzień wolny za obecność na spotkaniu propagandowe z Prezydentem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ilu pracowników z urzędu wojewódzkiego z własnej woli przyszło aby oklaskiwac prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten koncert na który było 1000 miejsc i ani jednego dla mieszkańców Lubelszczyzny tylko wszystko dla przychylnych zjednoczonej prawicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian jest zakałą wolnej Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tam był skoro wszystkie wejściowki rozdano towarzyszom z P(iS)RL 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perfidna ustawka i tyle 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj Kaczyński dzisiaj Duda. Czyżby zimny pot na plecach władzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak on tu przyjechał skoro nie ma żadnych dróg ani mostów? Tak przynajmniej mówił nam Mateusz Premier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz Lublin będzie zdarzeniem klęski PiSu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłem na koncercie wiec nie wiem o coś chodzi komuś wyzej co mówił, ze biletów dla lublinian nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan prezydent przeprosił żydów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak on mógł powiedzieć, że CSK jest piękne? Przecież CSK zbudował samorząd wojewódzki, czyli Po i PSL. Czyli to nie może być piękne! Oj, liczę, że Czarnek się za niego weźmie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ten kukiełka tu przyjechała? Lublin nie chce żałosnej marionetki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tej wolności przyszło? Każdy normalny, kto może, bierze nogi za pas, żeby uciec z tego raju dla wszelkiej maści cwaniaków, którzy za zunia rozkwitają jak algi w zalewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CSK i PAD są czego zarzewiem? Pokazywanie się w CSK promującym dość dziwne kultury nie przystoi głowie Państwa. Tak uważam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół które dostało medal od Prezydenta to paramilitarna bojówka, która w 2017 siłą próbowała zablokować udział sympatykom KOD w miejskich obchodach rocznicy podpisania Konstytucji 3 maja. Na szczęście chyba jeszcze nie mają broni, ale jak będą mieli to dopilnują aby "raz zdobytej władzy, nigdy nie oddać"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógł zaczekać do soboty, na paradę by poszedł. Też by przeprosił 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mów za siebie o ile potrafisz wychowanka wybiórczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent który łamie KONSTYTUCJĘ powinien wybrać się do Trybunału Stanu a nie na koncert Mazowsza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem nawet się przywitałem z Prezydentem. Super impreza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...