Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bronka trochę wytrzęsie na 17-ce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież Bronek nie będzie jechał samochodem, oczywiście że przyleci helikopterem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jaką gafę "strzeli" Bronek na pogrzebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te wasze kretyńskie komentarze nie można czytać - jesteście przygłupami i tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Rydzyk sie cieszy razem ze swą sektą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeśli będzie mgla to przyleci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi "Redaktorze" , Sądze , że nie jesteś z Prezydentem Bronisławem Komorowskim na "ty" , dlatego nie rozumiem dlaczego w tytule wymienione jest samo nazwisko prezydenta ? A co oznacza skrót "k" Dziwisz ? Coż chyba nie można nazywać Cię dziennikarzem , a raczej(pozwolę sobie użyć słowa) chałturnikiem. Pozostaje mi życzyć redakcji bardziej profesjonalnych dziennikarzy , a samemu "redaktorowi" wgłębienia się w tajniki dzeinnikarstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bella napisał:
te wasze kretyńskie komentarze nie można czytać - jesteście przygłupami i tyle w tym temacie
Poziom chamstwa, buractwa itp. na polskich forach dawno przekroczył już wszelkie granice. Żygać się chce na tych wszystkich "fachowców", co po każdym ciętym tekście rośnie im pod brzuchem. Niektórym chyba powinno odcinać się sieć. Albo może po prostu zlikwidować możliwość komentów pod poważniejszymi tematami, bo dyskusji nie ma żadnej i nie tyczy to się tylko dziennika, ale chyba każdej polskiej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k. to skrót od "katabas"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaq napisał:
Ciekawe jaką gafę "strzeli" Bronek na pogrzebie?
Jak to jakia gafe ??? Pewnie przyjedzie z czekolada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KInga napisał:
Drogi "Redaktorze" , Sądze , że nie jesteś z Prezydentem Bronisławem Komorowskim na "ty" , dlatego nie rozumiem dlaczego w tytule wymienione jest samo nazwisko prezydenta ? A co oznacza skrót "k" Dziwisz ? Coż chyba nie można nazywać Cię dziennikarzem , a raczej(pozwolę sobie użyć słowa) chałturnikiem. Pozostaje mi życzyć redakcji bardziej profesjonalnych dziennikarzy , a samemu "redaktorowi" wgłębienia się w tajniki dzeinnikarstwa.
nie histeryzuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie histeria , to raczej szacunek dla czytelników ... w końcu dziennikarstwo to zawód , który z założeniA powinien być wykonywany przez ludzi z powołaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KINGA napisał:
to nie histeria , to raczej szacunek dla czytelników ... w końcu dziennikarstwo to zawód , który z założeniA powinien być wykonywany przez ludzi z powołaniem.
Dziennikarz to nie żaden "redaktor" - to po pierwsze. Tak się potocznie czasem mówi, ale każdy kto używa tego terminu w takim kontekście pokazuje, że o dziennikarstwie nie ma pojęcia. Zdania zaczynamy wielką literą - to po drugie. Zanim zaczniesz poprawiać innych najpierw przyjrzyj sie krytycznie własnemu tekstowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gajowy prezio z WSI' timestamp='1297614311' post='436986'] Dziennikarz to nie żaden "redaktor" - to po pierwsze. Tak się potocznie czasem mówi, ale każdy kto używa tego terminu w takim kontekście pokazuje, że o dziennikarstwie nie ma pojęcia. Zdania zaczynamy wielką literą - to po drugie. Zanim zaczniesz poprawiać innych najpierw przyjrzyj sie krytycznie własnemu tekstowi. [/q Zwróc uwagę , na fakt ze słowo redaktor zostało ujęte w cudzysłowie - to po pierwsze. A po drugie nie oceniam treści zawartej w artykule ... chce przypomieć dziennikarzowi , który pisał ten artukuł jak formułuje się tytuły , może dzięki mojej uwadze dwa razy pomyśli , zanim coś opublikuje;) dziękuję za uwagę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gajowy prezio z WSI napisał:
Dziennikarz to nie żaden "redaktor" - to po pierwsze. Tak się potocznie czasem mówi, ale każdy kto używa tego terminu w takim kontekście pokazuje, że o dziennikarstwie nie ma pojęcia. Zdania zaczynamy wielką literą - to po drugie. Zanim zaczniesz poprawiać innych najpierw przyjrzyj sie krytycznie własnemu tekstowi.
Do lekarza zwracamy się "panie doktorze", do dziennikarza - "panie redaktorze". "Redaktor", zmieniając tytuł, przyznal się do błędu i chwała ma za to. PS. Co Twój lekarz powiedział nt. nicku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi, ale biskup Zyciński jest już w piekle ! Pan Jezus: NIECH SIĘ ŚWIĘCI IMIĘ TWOJE. W NIEBIE JEST KRÓLESTWO TWOJE, PROSIMY CIĘ PRZYNIEŚ KRÓLESTWO TWOJE NA ZIEMIĘ. BĄDŹ WOLA TWOJA TERAZ I NA WIEKI. Modlitwa „Ojcze nasz…” musi być odmawiana jak was nauczyłem. Przez te wszystkie wieki obrażacie Ojca Mego i zmieniacie Moje słowa, a nie tylko w tej modlitwie. KOŚCIÓŁ Mój jest waszym kościołem, a nie tylko Watykanu. Mało kto z Watykanu pytał Mnie o zdanie. To prości ludzie, tacy jak ty i tobie podobni zobaczyliście błędy uczonych w piśmie. Jeden chce być mądrzejszy przez drugiego. Ponakładali sobie na głowy, przeróżne wieże, turbany i korony , a na Mojej głowie zostawili koronę cierniową, abym dalej cierpiał. No cóż, taka Moja rola w waszym życiu- cierpieć za wasze nieskończone, wyrafinowane i wymyślone grzechy. Ale każdy z was stanie przede Mną nagi, jak wasz biskup który stracił życie ziemskie. Przez swoją pychę na ziemi - stracił życie wieczne. Ja przywitałem go bez korony - tak jak chciał, i zobaczył Mnie jako sługę – tak jak chciał, ale tylko zobaczył Mnie bo dalej potoczyły się jego losy według jego planów oraz jego pana Lucyfera. Nikt nie może służyć dwóm bogom. Dlatego też poszedł do swojego pana u którego będzie najgorszym sługą. Tak, wszystkiemu złemu winien jest Mój KOŚCIÓŁ. Ja przychodzę do Mojego KOŚCIOŁA - proszę, błagam i płaczę a urzędnicy w Moim KOŚCIELE dekorują swoje piersi, dekorują swoje głowy oraz ubiór, natomiast - Mnie Boga zostawiają nagiego na Krzyżu z koroną cierniową. W waszym dniu role odwracają się. Ja stoję przed wami w koronie wiecznej chwały i w stroju królewskim, a wy przede Mną wijecie się nadzy. Tylko jest ta różnica: Ja w waszym świecie dla każdego jestem nagi pewną ilość lat, a wy jesteście nadzy całą wieczność. Mieczysławo - pisz, pisz jak mówiłem w ORĘDZIU NOWOROCZNYM - ZEZWALAM NA GŁOSZENIE CHWAŁY MOJEJ RÓŻNYMI SPOSOBAMI, A WY LUDZIE WIELE ZYSKALIBYŚCIE GDYBYM ZOSTAŁ WASZYM KRÓLEM UKORONOWANYM OFICJALNIE PRZEZ WŁADZE KOŚCIELNE I ŚWIECKIE. Wtedy powiedzielibyście: O TO KRÓL KTÓRY ZAPROWADZI POKÓJ NA ZIEMI. Ja będę Królem niewymagającym służby. Ja będę Królem pośród Moich braci i sióstr. Tak wam dopomóż Bóg. Jezus Chrystus Król Wszechświata." Nawracajcie się ludzie bo to ostatni rok nadzieji, módlcie się za księży, a wy duchowni zacznijcie w końcu słuchać i pytać Boga i papieża co jest słuszne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i cały Lublin bedzie sparalizowany komunikacyjnie ehhh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorki bo nie jestem w temacie co ten caly biskup zrobil dla lublina , dla potrzrebujacych? bo nie wiem skad takie zamieszanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Przykro mi, ale biskup Zyciński jest już w piekle ! [..]
Co z paplanina. Z jednaj strony winny całego zła jest kościół a kilka zdań dalej domagasz się koronowania z udziałem władz świeckich i duchownych. Gdzie indziej zarzucasz nieznajomość pisma acz zdajesz się nie pamiętać, że "królestwo moje nie jest z tego świata". Nie mówiąc, już o tym, że sławne kuszenie na pustyni w "programie" miało właśnie królestwa świata tego. Kto tu zatem sługą upadłego jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...