Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina na bakier z Platformą Obywatelską

Utworzony przez DON VITTO, 30 czerwca 2012 r. o 09:30 Powrót do artykułu
Koniec Żuka ? Bo co , partia to ''mafia '' i jakiś ''ojciec chrzesny ''ma decydować co ma robić prezydent ? Ale jaja , PO z Lublina chce "sycylijskiej " zabawy w politykę. Już była taka koalicja rządząca - SLD i "tatusia" w sygnet całowano .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super super super Panie Prezydencie! Moje gratulacje - jednym ruchem utrzeć nosa i srojanowkiej i sopczakowi to mistrzostwo - niech Pan się nie przejmuję, każdy ruch na odpartyjnienie urzędu to punkty dla Pana, po kadencji na szczęście wypowiadają się wyborcy a nie jakiś tam sopczak hłe hłe hłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak beda dalej chapac na Żuka to nie bedzie jego koniec a PO w lublinie, to jest jedyny człowiek od kilkudziesiecu lat we wladzach ktory cokolwiek robi dla miesta, ja zawsze bede na niego glosowam i to nie wazne jaka partie bedzie reprezentowal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwalcie sie platfolmersi od Zuka. Do tej pory nie bylo w Lublinie prezydenta ktory tyle zrobil dla miasta. Plus dla niego ze wznosi sie ponad podzialy i w imie dobra miasta potrafi sie dogadac nawet z PiSem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej polityki, więcej współdziałania. Panie Prezydencie, głosowałem na Pana w poprzednich wyborach i zagłosuję w kolejnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm PO nie potrzebnie w tym momencie unosi się ambicją..Chciałbym (mysle nie tylko ja) partii która popiera ludzi za ich dobre działania i rezultaty...Robotę w Lbn w tej kadencji robicie dobrą po co to psuć??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To,że p.Żuk nie słucha Sobczaka,to w moim mniemaniu zasługuję na pochwałę!!!Nie można bowiem słuchać kłamcy i zagospodarowywać odpady partyjne!!!Czy nie wystarczy sam Sobczak w Sejmiku i UM działając w sposób wyjątkowo szkodliwy przez swoje kłamstwa i nieudolność???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tak dalej ....no może jeszcze ze 2 fabryczki by się przydały. Ale na pisiorów to trzeba uważać bo są nieobliczalni całe szczęście że tym na dole tak mocno nie odbija. Brawo panie Prezydencie!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Żuk,tak trzymać !!! A może to początek końca innych w PO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takim działaniem Żuk wygra przyszłe wybory już w pierwszej turze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zrobił tyle co niektórzy po 2 kadencje nie zrobili. I bardzo dobrze, ze nie słucha się innych. Żuk jest naprawdę bardzo dobrym prezydentem i mam nadzieję, żę zostanie na kolejne lata bo po prostu coś drgnęło w Lublinie na lepsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie widać, że platformie "obywatelskiej" nie zależy na Mieszkańcach Lublina ani na rozwoju samego Lublina i Lubelszcyzny (pamiętamy prykłady). Chce tylko miejsc - czyt. "stołków" dla własnych klakierów i funkcjonariuszy. Pan Sobczak Praezydentem Lublina -raczej nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jest to czyjś koniec to najwyżej Sobczaka. Brawo Panie Prezydencie. Ma Pan mój głos w następnych wyborach. A Pan Sobczak, który steruje radnymi z tylnego siedzenia i każe im podpisywać uchwałę dotyczącą Podzamcza, niech już pakuje partyjną walizkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !!! W koncu Lublin sie doczekał prawdziwego prezydenta, a nie partyjnej marionetki. To jest poczatek konca nie Zuka,a platformy w lublinie jak rozwiąze z nim współpracę. Bo dotychczasowymi działaniami na rzecz rozwoju miasta Zuk ma murowane zwyciestwo w przyszlych wyborach, nawet sporo wyborcow pis-u na niego zaglosuje,bo widzi w nim sprawnego menagera miasta,a nie kolesia z po.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i okazało się kto chce rozwoju miasta i jego sukcesów.Panom z PO zalerzy tylko na stołeczkach.Kompetencje mają daleko w d...ie.Powodzenia Panie Prezydencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Prezydencie.Dla partyjnych działaczy PO nie ważne jest dobro miasta, że w końcu po latach marazmu ktoś chce coś zrobić i ma pojęcie jak to zrobić.Dla nich najważniejsze są stołki dla działaczy.Myślę że nawet jak zostanie Pan bezpartyjnym kandydatem w następnych wyborach,to i tak Pana wybierzemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz zagłosuję na Pana Żuka BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie BezRadni nikt was nie wybrał po to żebyście toczyli własne wojenki tylko po to abyście pracowali dla tego miasta - PRZYPOMINAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odważna decyzja. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy p. Żuka. Obawiam się tylko jednego teraz. Żeby tylko Rada Miasta nie rzucała p. Żukowi kłód pod nogi. Żeby udowodnić, czy prezydent, czy partia górą. Oby nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Pan trzymaj !!!! Wal Pan PO . Bądz Pan ze społeczeństwem Lblina i dla niego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...