Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina odkupił od TBV część górek czechowskich. Akt notarialny już podpisany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 września 2019 r. o 17:31 Powrót do artykułu
No zobaczymy czy będzie ten park.Głosowałem przeciwko,bo w to nie wierzę.Jeżeli tak to zwracam honor chrząszczowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to od dzis tbv nie placi podatku, a my placimy za ochrone 75 ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. W końcu to śmietnisko zostanie uporządkowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TBV pozbył się niepotrzebnego terenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to od dzis tbv nie placi podatku, a my placimy za ochrone 75 ha
 Wolałbyś płacić za ochronę 105 czy może liczyłeś, że deweloper będzie utrzymywał miejski park przez kolejne kilkadziesiąt lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No zobaczymy czy będzie ten park.Głosowałem przeciwko,bo w to nie wierzę.Jeżeli tak to zwracam honor chrząszczowi...
 Dobrze głosowałes.  To będzie parodia parku bez żadnych zasadzen i z szutrowymi pseudo ścieżkami.  Wkrotce zobaczycie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umowa sprzedaży oraz zamiany rzeczy i praw majątkowych – przy zawieraniu umowy sprzedaży opłatę wnosi kupujący. Podatek ten w przypadku nieruchomości wynosi 2% wartości rynkowej podstawy opodatkowania (którą z reguły jest cena ustalona przez podpisujących umowy, pod warunkiem, że nie odbiega ona znacząco od ceny rynkowej). Wartość rynkowa nie jest tożsama z ceną umową, strony nie mogą zatem sztucznie zaniżyć wartości umowy tylko w tym celu, by nabywca stał się zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to czekamy na ten obiecany park naturalistyczny. Ogólnie to jestem dobrej myśli co do tego całego przedsięwzięcia. Wreszcie są jakieś konkretne działania a nie tylko jałowe i nic nie wnoszące dyskusje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spam Obrońców Nawłoci i Pustych Butelek po Piwie za 3..2..1..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No zobaczymy czy będzie ten park.Głosowałem przeciwko,bo w to nie wierzę.Jeżeli tak to zwracam honor chrząszczowi...
Dobrze głosowałes.  To będzie parodia parku bez żadnych zasadzen i z szutrowymi pseudo ścieżkami.  Wkrotce zobaczycie
 To będzie pewnie taka sama parodia parku jak ten pseudo park na Zawilcowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WRESZCIE GÓRKI PRZECHODZĄ W RĘCE MIASTA. ŻUK ZROBIŁ TO CZEGO NIE DOPILNOWAŁ SZKODNIK PRUSZKOWSKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to od dzis tbv nie placi podatku, a my placimy za ochrone 75 ha
Wolałbyś płacić za ochronę 105 czy może liczyłeś, że deweloper będzie utrzymywał miejski park przez kolejne kilkadziesiąt lat?
 Ja tam wolałbym, aby deweloper płacił za teren zielony przy blokach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekstra, tbv konkretna firma i poważnie podeszła do całej sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
75 ha za 1 zł - całkiem dobry deal dla miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie park, SUPERancko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby to koniec podpalanego co roku największego publicznego wysypiska śmieci w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to urząd skarbowy? Miasto uzyskało korzyść więc powinno podatek zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No zobaczymy czy będzie ten park.Głosowałem przeciwko,bo w to nie wierzę.Jeżeli tak to zwracam honor chrząszczowi...
Dobrze głosowałes.  To będzie parodia parku bez żadnych zasadzen i z szutrowymi pseudo ścieżkami.  Wkrotce zobaczycie
To będzie pewnie taka sama parodia parku jak ten pseudo park na Zawilcowej.
 Ten na zawilcowej przy tej zapowiadanej parodi to prawdziwy central park. Na zawilcowej posadzili drzewka i ścieżki są kostką wyłożone.  Na górkach nic takiego nie będzie miało miejsca . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TO TERAZ CZEKAMY NA PARK NATURALISTYCZNY TEN Z WIZUALIZACJI. TRAWA JAK DYWANY I LUDZIE NA NIEJ LEŻĄCY BEZTROSKO, SAMOLOCIK KRĄŻĄCY TU I TAM, PRZEBIEGAJĄCE CHOMIKI, PIĘKNE ALEJKI, UFORMOWANE KRZACZKI I CAŁA TA IDYLLA :) CZEKAM... NO K.....A CZEKAM :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratuszowo-deweloperskie trolle dalej szczują. Kto opłaca te farmy trolli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...