Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy wśród tych 15 osób znajdzie się jakiś oddelegowany przez znaną agencję pr jarząbek, który odśpiewa łubu-dubu na cześć kapitana titanika? PS. @LBN I tak znowu wygram dziś z Tobą na minusiki :-DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorku, widzisz Pan jak to POLITYKA WSZĘDZIE RZĄDZI - w Lublinie z góry można przewidzieć wyniki głosowania w Radzie, w SEJMIE też z góry to wiadomo, w SENACIE również. A o czym to świadczy? Że politycy to taki PARTYJNY BETON (KAŻDA PARTIA BEZ WYJĄTKU) i wśród nich ponad 80% to osoby bierne, mierne ale wierne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tradycji musiało stać się zadość. Dwie etatowe pisowskie szczekaczki już zameldowane pod artykułem z codzienną dawką hejtu. To musi być zbieg okoliczności, że we dwóch wszędzie dodają komentarze praktycznie o tej samej godzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam, jak pierwszy raz startował w wyborach i były hasła w Lublinie "PRZEDSZKOLE DLA KAŻDEGO DZIECKA" - co już z założenia i na starcie jest kłamstwem. Jakoś nie widziałem noworodków w przedszkolach lubelskich. Kłamał już podczas kandydowania więc wiedziałem, aby na niego nie głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... no i przekazać osobiście klucze do obiecanych 500 MIESZKAŃ KOMUNALNYCH  ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...