Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Coś strasznie powoli prezydent Lublina działa. Strasznie powoli. Co prawda trzeba przyznać, że jak na leminga to wykazuje brak destrukcyjnego uporu. Myśl dalej o dobru mieszkańców, a nie tylko miasta. Wszak POlitycy wezwali rząd Polski do wydawania kasy ponad miarę "...nawet 400 mld zł, gdy trzeba...". Może prezydent Żuk zaprezentować to LIVE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale na szczęście rządzi PiS, pisowski trolliku. I póki co nie robi absolutnie nic poza organizowaniem kolejnych konferencji i wygłaszaniem populistycznych hasełek o ratowaniu polskiej gospodarki. Ta cała tarcza to jakiś ponury żart, zwykły propagandowy zabieg. Odnoszę wręcz wrażenie, że na chwilę obecną to samorządy bardziej pomagają przedsiębiorcom niż rząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale na szczęście rządzi PiS, pisowski trolliku. I póki co nie robi absolutnie nic poza organizowaniem kolejnych konferencji i wygłaszaniem populistycznych hasełek o ratowaniu polskiej gospodarki. Ta cała tarcza to jakiś ponury żart, zwykły propagandowy zabieg. Odnoszę wręcz wrażenie, że na chwilę obecną to samorządy bardziej pomagają przedsiębiorcom niż rząd.
Daleko mi do ideologii PISu pełowki troliku. Nie korzystam także z żadego programu socjalnego PIS. Ale tak się składa że PO już rządziło i można ocenić ich działania na podstawie czynów i liczb a nie tylko terorii. Stać z boku i szczekać każdy potrafi. PIS święty nie jest i to nie moja bajka. Ale jak wspomnę sobie rzady PO i wieczne braki w budżecie na granicy konstytucyjnego deficytu , i to w okresie spokoju na świecie,  to starch pomyśleć co by się działo teraz gdyby to oni byli u władzy. Twoja Kidawa przyjdzie i wszystko zrobi lepiej - hahaha
 W nosie mam PO i Kidawę, ale ciężko przejść obojętnie obok tekstów, że rządzili w okresie "spokoju na świecie". Ty chyba sam nie wierzesz w te brednie które wypisujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś strasznie powoli prezydent Lublina działa. Strasznie powoli. Co prawda trzeba przyznać, że jak na leminga to wykazuje brak destrukcyjnego uporu. Myśl dalej o dobru mieszkańców, a nie tylko miasta. Wszak POlitycy wezwali rząd Polski do wydawania kasy ponad miarę "...nawet 400 mld zł, gdy trzeba...". Może prezydent Żuk zaprezentować to LIVE.
 No cóż, to nie jest jego POmysł ani żadnej innej partii.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale na szczęście rządzi PiS, pisowski trolliku. I póki co nie robi absolutnie nic poza organizowaniem kolejnych konferencji i wygłaszaniem populistycznych hasełek o ratowaniu polskiej gospodarki. Ta cała tarcza to jakiś ponury żart, zwykły propagandowy zabieg. Odnoszę wręcz wrażenie, że na chwilę obecną to samorządy bardziej pomagają przedsiębiorcom niż rząd.
Daleko mi do ideologii PISu pełowki troliku. Nie korzystam także z żadego programu socjalnego PIS. Ale tak się składa że PO już rządziło i można ocenić ich działania na podstawie czynów i liczb a nie tylko terorii. Stać z boku i szczekać każdy potrafi. PIS święty nie jest i to nie moja bajka. Ale jak wspomnę sobie rzady PO i wieczne braki w budżecie na granicy konstytucyjnego deficytu , i to w okresie spokoju na świecie,  to starch pomyśleć co by się działo teraz gdyby to oni byli u władzy. Twoja Kidawa przyjdzie i wszystko zrobi lepiej - hahaha
  W nosie mam PO i Kidawę, ale ciężko przejść obojętnie obok pociesznych tekstów, że rządzili w okresie "spokoju na świecie". Ty chyba sam nie wierzesz w te brednie które wypisujesz albo ktoś ci płaci za szerzenie takiej prymitywnej propagandy? W okresie spokoju to rządził do niedawna PiS. A co do czasów PO, to przypominam o wybuchu kryzysu gospodarczego, który spowolnił w tamtym okresie rozwój na całym świecie. I pragnę zauważyć również, że Polska jako jeden z nielicznych krajów uniknęła wtedy recesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...