Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zobacz (d)efekty.
 chciałem zobaczyć (d)efekty, a zobaczyłem (p)islamistę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ posieje sie jeszcze raz zaden problem przeciez to z pieniędzy podatników a nie z naszych żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziżyz, jakie te trolle pisowskie są żałosne: insekt, owad, dewelo-, Detroit i tak przez całą dobę z tym prymitywnym hejtem, ciekawe która państwowa spółka opłaca tych prymitywów i ile to kosztuje nas podatników
 no co zrobisz, nic nie zrobisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ posieje sie jeszcze raz zaden problem przeciez to z pieniędzy podatników a nie z naszych żenada
 Nie z pieniędzy podatników, tylko na koszt firmy koszącej trawnik. Czytaj uważnie tekst.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam żuk jest przypadkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież on kłamie kłamał i kłamać będzie. Ot peowski aparatczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnik jak popełni błąd to będzie szedł w zaparte , trzaskał drzwiami, straszył policją - a się nie przyzna. Taka to zakłamana grupa zawodowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"że łąki nie będzie, bo miała zbyt słabą glebę" hahaha nic głupszego na szybko nie mogli wymyśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co robi teraz PO to zamierzona strategia aby wygrać wybory na jesieni. Dostali taki nakaz od silnozębego Grzesia. Do wyborów mają sie zachowywać po ludzku , nie kłamać , nie robić przekrętów, mają słuchać ludzi ..... do wyborów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz (d)efekty.
chciałem zobaczyć (d)efekty, a zobaczyłem (p)islamistę
 to macie pislamistów w ratuszu? Trzeba wezwać antyterrorystyczne służby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga, przed wyborami świnie zaczynają mówić ludzkim głosem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie zachowanie świadczy o braku szacunku wobec mieszkańców. Urzędnik ten powinien zostać zwolniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już mistrzostwo świata defekt mózgu nazwać przypadkiem. W Lublinie to standard. A poza tym, tradycyjnie już, Chwała owadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlikowska powinna spieprzać ze zajmowanego stanowiska. Potem Prezydent musi tłumaczyć się za debila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpiszcie sobie w YT "idealny kadr", fotograf z lublina przez "przypadek" wstawił "baaardzo" ciekawy filmik... xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja prdl. Ktoś skosił trawnik, gazeta rozpisuje się na całą stronę, cały ratusz wraz z Prezydentem miasta tłumaczy się z incydentu. Gdzie ja żyję? Ta prdl trawa niektórych tu komentujących bardziej porusza niż dziecko błagające o datki na leczenie za granicą tego grajdołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie,  że ŻUK  ma na dole rudy zarost?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...