Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lublin miasto inspiracji............ Lidl podnosi pensje - to jest przyszłość - przerzucać chińskie gacie w niemieckim sklepie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....efekt "dobrej zmiany" zaczyna działać, zagraniczne firmy się wynoszą z Polski albo zmniejszają zatrudnienie..... Jak ci szkoda takiech ZAGRANICZNYCH firm to jedż za swoim GURU Tuskiem i wybitnym pracodawcą Hansem Gielsenem z POS System.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich chętnych którzy obawiają się zwolnień zapraszam do kontaktu być może znajdziemy rozwiązanie.
Kontaktu z kim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powariowaliście? To było wiadome od dawna, a teraz wielkie zdziwienie. Proamę wchłania Generali, przy fuzji nie da się uniknąć zwolnień. I nie usprawiedliwiam tej korporacji, bo to śmiecie wykorzystujący ludzi ale nie ma to nic wspólnego z polityką.
co za bzdura, w artykule napisali jak napisali, a w rzeczywistości zwolnienia obejmują cała grupe Generali (pod generali kryje się sztandar Proamy) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka grobowa atmosfera? Powariowaliście?
też nie wiem :D u mnie na piętrze bynajmniej nikt nie panikuje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Call center , żadna strata , mniej namolnych naganiaczy :)
w tym call center mieści się cała likwidacja szkód, czyli pracwonicy rejestrujący szkody i je obsługujący, pracownicy obsługujący policy i technicy od kosztorysu i faktur - jest to zdecydowana większość pracowników,  A NIE TYLKO SPRZEDAŻ  bystrzaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam milionika USD, nie żenię się. Nie mam milionika USD, nie płodzę. Nie mam milionika USD, wszystko mi jedno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bystrzak, nie bystrzak, a jednak bystrzak. Bystrym być jak ... . Jakby mogli, to Cię bystrzaku ubezpieczyli na amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka mądrość, prosto z KOD...
Weź się dokształć pisowy lemingu, dowiedź się co to "podatek bankowy" co to wytyczne KNF, dodatkowe opodatkowanie polis... dla takich ciemniaków jak ty, nie istnieje związek między ustawami pisu a obecnymi zwolnieniami w bankach i tow.ubezp. Bo takich rzeczy ciemnogród nie ogarnia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym call center mieści się cała likwidacja szkód, czyli pracwonicy rejestrujący szkody i je obsługujący, pracownicy obsługujący policy i technicy od kosztorysu i faktur - jest to zdecydowana większość pracowników,  A NIE TYLKO SPRZEDAŻ  bystrzaku
  No i wszystkich tych szpeni częstuję gorącym, parującym klotzem... Bujajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo bzdur się tu czyta. Skąd wynikają zwolnienia? Z konieczności oszczędzania.al a co się stało że trzeba oszczędzać? 1. Koszty związane z podatkiem - ale realnie to nie jest najistotniejsze 2. Zmiany w regulacjach dotyczących likwidacji szkód, które zwiększają koszty. Kto pamięta aby naście lat temu po stluczkach było tyle wypłat za szkody osobowe/zdrowotne? Dziś każdy, nawet jak mu się nic nie stało chodzi w kołnierzu, wymaga długotrwałej rehabilitacji, etc. Przy tym mówi się że to korporacje Ubezpieczeniowe są złodziejami. Jak miałem stłuczkę kancelaria prawna sama się do mnie zgłosiła i gość chciał mnie począć co mam mówić u lekarza, co napisać w zgłoszeniu szkody. Nie twierdzę że wszystko co robią ubezpieczyciele jest ok ale odpowiedzialność za stan rynku ponoszą również konsumenci 3. Błędy w zarządzaniu - nie jestem ekspertem i nie czuję się na siłach aby pouczać, ale zmiany prawne następowały sukcesywnie, a poprzedni zarząd pewnie nie sprostał sytuacji. Ale nigdy nie powiedziałbym o kimś złodziej czy idiotyczne dlatego że popełnił błąd. Najwięcej krzyczą Ci którzy niewiele sami osiągnęli, siedzą w domu z rodzicami, nie biorą odpowiedzialności za życie tylko marudzi co to za kraj, politycy, etc. Na marginesie, to jestem antypisowy ale na rozum mi jeszcze nie padło żeby powiedzieć że te zwolnienia są z winy pis'u lub PO. Sam "mądry" elektorat przecież ciągle krzyczy żeby się dobrać wszystkim do dupy. A jak mówiła mi pewna starsza Pani, każda duża ma swoją cenę 4 wojna cenowa - ceny polis nie pokrywają kosztów. Wszyscy to wiedza, łącznie z regulatorem rynku i każdy czeka aż zrobi z tym cis ktoś inny. I tak rynek tkwi w matni. I tu pytanie kto z was zapłaci 100 więcej za OC i 100 więcej za ac żeby ratować miejsca pracy naszych rodaków/przyjaciół/znajomych z generali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[justify] szanowni państwo, [/justify] z dniem 1 września 2016 r. roku fundacja „fundusz inicjatyw” rozpoczęła realizację projektu "nowy start". w ramach projektu oferujemy bezpłatne wsparcie dla osób zwolnionych z przyczyn dotyczących zakładu pracy z obszaru woj. lubelskiego. projekt skierowany jest do 50 osób spełniających łącznie poniższe warunki: – zwolnione z przyczyn dotyczących zakładu pracy [1] w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed przystąpieniem do projektu; – pozostających bez zatrudnienia (bezrobotnych lub biernych zawodowo); – zdolnych i gotowych do odbycia 3-miesięcznego stażu zawodowego w pełnym wymiarze czasu pracy oraz późniejszego podjęcia zatrudnienia w min. połowie wymiaru czasu pracy; – zamieszkałych (w rozumieniu kodeksu cywilnego) wyłącznie na terenie woj. lubelskiego [justify]   [/justify] w ramach projektu oferujemy:
  • doradztwo zawodowe (grupowe- 32 godz. i indywidualne- 6 godz.)
  • pośrednictwo pracy (4 godz.)
  • szkolenia zawodowe do wyboru:
  • [ul]
  • sprzedaż i obsługa klienta z obsługą komputera i kasy fiskalnej (180 godz. dyd.);
  • logistyka i gospodarka magazynowa z obsługą komputera(180 godz. dyd.);
  • pracownik ogólnobudowlany (200 godz. dyd.);
  • usługi gastronomiczne i catering (180 godz. dyd.);
  • sekretariat i obsługa kadrowa z wykorzystaniem komputera(180 godz. dyd.).
[/ul] [ul] [li] 3- miesięczne staże zawodowe. [/li] [/ul] uczestnikom/czkom zapewniamy: [ul] [li] stypendium szkoleniowe w wysokości 7,20 zł brutto/godzinę szkolenia*; [/li] [li] stypendium stażowe w wysokości 2100 zł brutto/miesiąc*; [/li] [li] zwrot kosztów przejazdu na wszystkie usługi [/li] [li] materiały szkoleniowe (skrypty, książki); [/li] [li] materiały pomocnicze (teczka, notes, długopis); [/li] [li] wyżywienie w trakcie szkoleń; [/li] [/ul] *koszt całkowity uwzględniający składki płatnika i ubezpieczonego .   prosimy o przekazanie informacji o projekcie osobom, które mogą być zainteresowane bezpłatnym wsparciem, oferowanym w ramach projektu. prosimy również o wywieszenie w miejscu dostępnym dla zainteresowanych osób załączonych do pisma ulotek informacyjnych oraz plakatów.   zgłoszenia można składać osobiście w biurze projektu w lublinie, podczas spotkań informacyjnych lub pocztą tradycyjną (decyduje data wpływu dokumentów do biura projektu).   szczegółowe informacje i dokumenty zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej ***ffi.org.pl (zakładka dot. projektu „nowy start”), pod numerami telefonów 81 532 10 30, 519 310 560 a także w biurze projektu przy ul. narutowicza 57/4 (i piętro) w lublinie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.   serdecznie zapraszamy, zespół projektu „nowy start” [justify] [1]   ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (dz. u. z 2008 r. nr 69, poz. 415, ze zm.) określa, iż przez przyczyny dotyczące zakładu pracy należy rozumieć: a) rozwiązanie stosunku pracy lub stosunku służbowego z przyczyn niedotyczących pracowników, zgodnie z przepisami o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników lub zgodnie z przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy, w przypadku rozwiązania stosunku pracy lub stosunku służbowego z tych przyczyn u pracodawcy zatrudniającego mniej niż 20 pracowników; [/justify] [justify]    b) rozwiązanie stosunku pracy lub stosunku służbowego z powodu ogłoszenia upadłości pracodawcy, jego likwidacji lub likwidacji stanowiska pracy z przyczyn ekonomicznych, organizacyjnych, produkcyjnych albo technologicznych; [/justify] [justify]    c) wygaśnięcie stosunku pracy lub stosunku służbowego w przypadku śmierci pracodawcy lub gdy odrębne przepisy przewidują wygaśnięcie stosunku pracy lub stosunku służbowego w wyniku przejścia zakładu pracy lub jego części na innego pracodawcę i niezaproponowania przez tego pracodawcę nowych warunków pracy i płacy; [/justify] [justify]    d) rozwiązanie stosunku pracy przez pracownika na podstawie art. 55 § 11 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy z uwagi na ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków wobec pracownik. [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe podejście, mogę prosić o rozwinięcie wątku? Deb0308 - Warto sprawdzić:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...