Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Problem z oznakowaniem skrzyżowania. A jednak dało się poprawić

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2018 r. o 10:18 Powrót do artykułu
A podobno było wszystko dobrze. I to zacietrzewienie i zawsze w zaparte. Sami specjaliści od trzepania kasy i stanowisk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawili? Poprawili, więc nie ma co jątrzyć i bić piany. Najważniejsze, że słuchają uwag mieszkańców i ich nie olewają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można by poprawić widoczność oznakowania na Jana Sawy, Jest zakaz skręcania do Rossmana (kierunek od Zana) ale widoczny tylko przez moment. Wystarczy przełożyć znaki na istniejących słupkach. Inna sprawa że wielu udaje że nie widzi znaku, zwłaszcza kiero Taxi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Poprawili? Poprawili, więc nie ma co jątrzyć i bić piany. Najważniejsze, że słuchają uwag mieszkańców i ich nie olewają" PORAWILI ALE WCZESNIEJ MÓWILI ZE JEST WSZYSTKO DOBRZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skracając od Jaczewskiego w Północną jest taki fajny, pomarańczowy sygnalizator dla kierowców przypominający o tym, że piesi mają zielone. Proponuję zastosować analogiczne rozwiązanie przy skręcie z Obywatelskiej w Lubartowską. Przechodzę tamtędy codziennie i 8/10 kierowców przejeżdża bez stresu "po placach" pieszych, którzy już mają zielone. Sytuacja jest tym bardziej niebezpieczna, iż kierowcy na tym przejściu mają już konkretne prędkości. Tylko czekać, aż dojdzie tam do tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz dyspyplinarka dla biurwy, która twierdziła, że na tym sjkrzyżowaniu wszystko jest ustawione prawidłowo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zapraszam do zmiany oznakowania na skrzyżowaniu Wałowej i Nadrzecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrzostwem świata i tak pozostaje lewoskręt o długości ok. 10m z ul. Narutowicza w ul. Muzyczną oraz przejazd rowerowy przez ową ul. Muzyczną prowadzący rowerzystę na schody. Brawo Policja i Zarząd Dróg i Mostów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...